FOTO: “Parajsa është vërtet e bukur”, partnerja e Boateng shfaqet joshëse në krahët e tij

30 Mars 2023, 13:49Lifestyle TEMA

FOTO: “Parajsa është vërtet e bukur”, partnerja e

Në moshën 36-vjeçare Kevin Prince Boateng jo vetëm që nuk heq dorë nga futbolli i luajtur, por shfaqet në formë fizike perfektë. Këtë ia vë në pah edhe bashkëshortja e tij. “Parajsa është vërtet e bukur” shkruan Valentina Fradegrada duke përqafuar partnerin e saj.

Çifti përfitoi nga pauza e ndeshjeve të kombëtareve për t’u larguar pak ditë nga kryeqyteti gjerman, teksa Kevin Prince Boateng luan me Hertha Berlin. Ish-futbollisti i Milan dhe Barcelonës u martua me Fradegradan korrikun e kaluar dhe duken të lumtur bashkë.

Partnerja e mesfushorit ganez shfaqet shpesh provokuese në rrjetet sociale, duke tërhequr vëmendjen e fansave, por Kevin asnjëherë nuk e ka shprehur se ndihet xheloz, përkundrazi është i pari që komenton për format perfektë që ka partnerja.

Lini një Përgjigje