FOTO: Rreperja seksi provokon me pozat 'hot'

24 Janar 2023, 11:37Lifestyle TEMA

FOTO: Rreperja seksi provokon me pozat 'hot'

Reperja Iggy Azalea ngacmoi fansat e veshur me të brendshme pasi hapi faqen e saj OnlyFans.

32-vjeçarja tregoi format e bëshme duke pozuar me të brendshme dhe një bluzë të vogël, teksa shikonte kamerën.

Flokët e saj të artë ishin të mbështjellë lart mbi kokë në stilin e një topuzi të çrregullt. Ajo shtoi në postim: "Përshëndetje" dhe vazhdoi të etiketonte fotografin.

Iggy njoftoi se do t'i bashkohej faqes për të rritur javën e kaluar, duke e ndarë lajmin me ndjekësit në Instagram.

 

2 Komente

 1. O
  O la laaaa-a. Super Rapiste

  o super Figha ,asnji llaf _kush s'do i hynte n'pun aj berdaf . qi me kto forma seksi na Provokon , s'po dijna hic prej nesh maj ti _shka pa don ? mos t'rrej mendja mi seksi tRap ,se po na mashtron ne cunat pesmbari sot , s'jena nga ata ne ,qi ja fusim Kot .

  1. t
   tuj i ra instrumentit e Kompouźue do Kang

   tRapistet s'jan te gjitha alabake ,ordinere . No no no no ju thot B e ll i n o ju e . Ka edhe nga ato qe kan Fantazi impresionuese ne Krevat (!) si kjo :) . Pse s'ju duket edhe juve ashtu e ? M'duket goc pers'mari pasha Perenin

   Lini një Përgjigje