VIDEO/ Banorët e "BBV" habisin me deklaratën: Alienët ekzistojnë, rrinë poshtë tokës në SHBA dhe komunikojnë me qeverinë

24 Janar 2023, 10:03Lifestyle TEMA

VIDEO/ Banorët e "BBV" habisin me deklaratën: Alienët

Konspiracionet na shoqërojnë gjatë gjithë kohës dhe duket se janë të pashmangshme edhe gjatë bisedave në shtëpinë e ashtuquajtur "Big Brother Vip".

Gjatë mesditës së djeshme, Diola, Dea Mishel dhe Kiara po diskutonin për alienët dhe duket se vajzat ranë në mendimin e përbashkët se ata ekzistojnë.

Diola deklaroi se në ditët e sotme është budallik të mendosh që alienët nuk ekzistojnë, ndërsa Dea Mishel tha se qeniet jashtë-tokësore nuk janë egoiste si njeriu dhe të sulmojnë dhe të pushtojnë kudo.

Më tej, Diola citoi librin e një gazetareje, që sipas saj pretendon se e di fiks vendin në Shtetete e Bashkuara të Amerikës, në një kamp nëntokësor ku qendrojnë.

Diola më tej tha se gazetarja e ka parë aty se si funksionon dhe eksperimentet që bëjnë alienët dhe komunikimet që kanë me qeverinë amerikane.

8 Komente

 1. x
  xha sulua

  morons

  1. R
   Raimond vlonjati

   Epo ateher keta duhen quajtur " Big Brothers Kara"

  2. F
   Fieral

   Budallallëku nuk ka brirë

   1. a
    anti25642654censurë

    toka është si salçiçe dhe alFredo kaCo është gjeni!!

    1. p
     petrit

     Te marrsha te keqen e VIP-ave. Krenaria Jone.

     1. A
      Ada

      Trularaska Diola te vej ti bej nje vizite dhe krijoj nje njohje te re meqe e di vendin ku jetojne

      1. a
       anti25642654censurë

       nuk i leverdis ada!ata paguajnë vetëm me qymyr!!e diola nuk do qymyr!!

      2. D
       Deglisi

       Duhet ta dini te gjithe: keys Jane qenie jashte tokesore dhe Kane ardhur te na japin cfaqe per publikun shqipetare Kur te mbarojne do futen 7 pashe ne toke

       Lini një Përgjigje