FOTO: Modelja përballon dëborën e (zh) veshur me bikini

23 Janar 2023, 13:06Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja përballon dëborën e (zh) veshur me bikini

Një modele e përballoi dëborën me bikini të holla mbas trupit. Brittany Belle dukej e bukur në blu teksa shfaqte format e saj.

Vogëlushja kanadeze ka pozuar në një verandë të mbuluar me borë, ku preferoi të mos vishte asgjë veç rrobave të banjës.

Në përpjekje për të mbajtur ngrohtë pjesën tjetër, ajo e kombinoi veshjen me një kapele të bardhë leshi dhe çizme të mëdha të bardha bore.

I ftohti duket se nuk e shqetësonte Brittany-n dhe ajo dukej e pabesueshme teksa tregonte veshjen nga të gjitha këndvështrimet.

 

4 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  "Një modele e përballoi dëborën me bikini të holla mbas trupit. "uuuuuuuuuuuuuuuuau sipas jush qeka për guiness??po të kishte përballuar një plumb në mes të gjoksit a në kokë!?atëherë mund të thuhej si një gjë e veçantë,por të dalësh gati lakuriq në 0 gradë celsius,nuk është ndonjë katastrofë!!

  1. A
   Agimi nga mallakastra

   Kam degjuar qe kjo e ka mendjen vetem per k....,nuk e di sa e vertet eshte.

   1. A
    Auuuuuuuuuuuuuuuu-u-u-uh ;))))))))))))

    ma e pas kap Ujki ja kish kput rripat , nji nga nji _me at uri qi,'eka kap _pillit me dbore

    1. g
     gaz

     Vogēlushja kanadeze, vërtet e keni me këto lloj përkthimesh? Vogëlushja!?! Po të paktën e vinit në thonjëza!

     Lini një Përgjigje