FOTO: Bleona Qerreti provokon me poza të zjarrta nga shtrati

23 Janar 2023, 10:37Lifestyle TEMA
FOTO: Bleona Qerreti provokon me poza të zjarrta nga shtrati


Bleona Qereti është një ndër emrat që e preferon të pozojë në çdo kohë provokuese.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me imazhe të shumta, ku shpesh qëndron edhe në krye të medieve rozë. Në një fotografi të fundit, derisa shihet me disa poza nga shtrati ajo duket tejet e zjarrtë.

Po ashtu, si gjithmonë me bukurinë dhe natyralitetin që ka është në gjendje që të shkëlqejë edhe në thjeshtësi.

Prej vitesh, Bleona Qerreti po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përmes rrjeteve sociale, ajo tregon vazhdimisht se po merret me projekte të ndryshme si muzikore dhe kinematografike.

 

3 Komente

 1. S
  Sylvester Stallone

  Polli Blow-na?

  1. P
   Prroji i Thate

   Hallall ta kete, kush e fut ne krevat kete.... Harrova, ajo futet vete, po i dhe parate ne zarf.

   1. T
    Tepelena

    Kurvicka hesapi

    Lini një Përgjigje