FOTOT: Kylie Jenner zbulon për herë të parë portretin e djalit

22 Janar 2023, 10:47Lifestyle TEMA

FOTOT: Kylie Jenner zbulon për herë të parë portretin e

Thuajse një vit pas lindjes, Kylie Jenner vendosi të ndajë me ndjekësit emrin dhe portretin e djalit të saj 11 muajsh.

I vogli quhet Aire, shqiptohet si “air” dhe nëse e përkthejmë në shqip është Ajër.

25-vjeçarja vendosi të bëjë publik portretin e të birit para 2 shkurtit, kur Aire feston ditëlindjen e parë dhe dy javë pasi u nda nga rreperi 31-vjeçar Travis Scott, me të cilin ka dhe një vajzë, 4-vjeçaren Stormi.

 

1 Komente

  1. d
    dhe Bota shtangu nga Habija kur pa femijen

    mesiguri qe Bota s'kishte par Femije dhe kjo Pilivesa e Medies befasoj Boten ! Cfar arritje per shoqerine njerezore .

    Lini një Përgjigje