FOTOT: Kush është trajnerja nga Elbasani që kujdeset për format perfekte të Kim Kardashian

22 Janar 2023, 13:22Lifestyle TEMA

FOTOT: Kush është trajnerja nga Elbasani që kujdeset për

Prapa linjave joshëse dhe të tonifikuara të yllit televiziv me famë ndërkombëtare, Kim Kardashian po qëndron një shqiptare.

Trajnerja e fitnesit, Senada Greca është me prejardhje nga Elbasani e cila prej vitesh jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Seneda ka publikuar disa fotografi ku shihet përkrah yllit 41 vjeç duke thënë se është një nderë për të që të trajnohet me Kimin.

7 Komente

 1. c
  cxz

  Komb i lavdishem sepse prapa linjave joshëse dhe të tonifikuara (bytheve)të karakurves me famë ndërkombëtare, Kim Kardashian qendon Senada Greca me prejardhje nga Elbasani. Hej ne piçke te s'emes (shkurt P.S.) i qofte kesaj pune.

  1. C
   Cimi Velania

   Quqaaaa si burre . Hajde fute ne krevat kete

   1. p
    pirati

    ha ha ha valanie sikur ajo po kerkon te futet ne krevatin tend ha ha ha .. . . . dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete. mushke

   2. E
    Edlira

    E masakruat gjuhën shqipe fare ju pseudogazetarët e Temës...Na mbyten mediokërit.

    1. u
     u a u !

     Na jepni noj info per Traineren . Jam i interresuar te mbaj ne Form Muskulin dhe nji Fans i madhe i Estetikes Trupore .Jam ushtruar gjithe jetes por jo ne kto nivele arritje ,impresionuese qe shikojm ne kto foto . Na tregoni ju lutem sa kushtion 1 Ore trainim .Dom'gezonte pa mase .

     1. .
      ...

      Kush eshte ky burri me Kim?

      1. D
       Durrsak

       Turini si dreq. Gjoksi si vez e skuqme

       Lini një Përgjigje