FOTOT/ Nga marrëdhënia me Rudina Dembacaj, tek jeta në SHBA, vajza e Mark Frrokut: Kam dy fëmijë dhe një vilë në bregdet!

23 Janar 2023, 10:55Lifestyle TEMA

FOTOT/ Nga marrëdhënia me Rudina Dembacaj, tek jeta në SHBA,

Rudina Dembacaj është ndër personazhet që më së shumti publikon detaje edhe nga jeta e saj e përditshme.

Martesa e saj me ish-deputetin Mark Frroku, e ka shndërruar çiftin ndër dyshet më të komentuara. Vetë aktorja e humorit ndaj edhe detaje rreth jetës që bëjnë edhe me fëmijët e tyre. Ashtu si vetë Rudina e ka thënë disa herë, me fëmijët ka një marrëdhënie të shkëlqyer.

Por, ajo që shohim më rrallë në foto është vajza e madhe e Mark Frrokut, Mara. Kjo për faktin sepse ajo jeton e punon në SHBA, ndaj edhe vizitat në familje i ka më të rralla.

Megjithatë në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit detaje nga jeta e saj, duke i çuditur jo pak. Ndjekësit e kanë pyetur për jetën e saj private dhe dikush e pyet nëse është e martuar. Përgjigja e Marës ka qenë surprizuese.

“Po, kam edhe dy fëmijë dhe një vilë në bregdet”. Nuk dihet nëse përgjigja e saj ka qenë ironike për ndjekësit, apo realisht Mara është bërë nënë në SHBA dhe lajmin ka vendosur ta mbajë të fshehtë nga fama që gëzon familja e saj në Tiranë.

Në daljet e saj në Tiranë ajo shfaqet gjithnjë me familjen, duke na treguar tablonë e një familje të bashkuar.

“Mara me njerkën e saj. E dija që do bëhem grua, jam bijë, motër, nënë por kurrë nuk kam menduar më parë, që do isha dhe njerkë. Më ka plotësuar pa fund dashuria për fëmijët e burrit tim. Ju dua shumë(është foto e gushtit se jemi pak larg gjeografikisht)”, shkruante Rudina asokohe, duke i mbyllur kështu gojën të gjithëve rreth raportit që ka me vajzën e madhe të burrit të saj.

Ndërkohë ashtu si vetë aktorja është shprehur, dyshja po programon për të bërë një tjetër fëmijë. Rudina Dembacaj ka folur së fundmi në lidhje me planet e saj për të pasur një fëmijë me Mark Frrokun.

Aktorja e humorit është pyetur shpesh herë na ndjekësit në lidhje me këtë temë por ajo asnjëherë nuk e ka pasur një përgjigje të saktë.

Së fundmi Rudina së bashku me motrën e saj Jeredën, ishin të ftuara në programin “Rudina”, ku për herë të parë folën për marrëdhënien e ngushtë që kanë me njëra-tjetrën. Ndërkaq Rudina zbuloi planin që ka për të pasur një fëmijë të dytë.

“Unë bëj sikur e kam në plan. Kjo është një temë që është diskutuar shumë mes meje dhe bashkëshortit tim”, tha ajo.

“Në fakt, me dashurinë që ka Marku për fëmijët shpesh herë më vjen keq mos ta bëj dhe një tjetër dhe do nisesha kryesisht nga Marku se Viktoria ka Hanën. Ato janë dy motra dhe nuk do nisesha me idenë mos e lë Vikin vetëm, por unë duhet ta ndiej njëherë të nevojshme se vetëm po e shty këtë planin e fëmijës dhe gjynah nga Zoti ta diskutojmë kaq shumë. Kur të ndihem gati, ende nuk ndihem gati”, theksoi aktorja e humorit.

17 Komente

 1. R
  Red

  Rrace kurvash e kodoshesh

  1. P
   Prec Ulaj

   I jati i saj eshte kriminel, ka vrare me thike nje djale te rin ne Metro ne Belgjike. Do ja shikoni fundin te dyjave, edhe njerkes edhe vajzes.

  2. M
   Milano Moda ...

   Familje famshme. Per cfare??

   1. i
    iliria

    Për kurvallëqe,shkërdhime, drogë etj,etj.Bravo o gazetarë plepash që na i lumturoni ditët e dimrit e nuk na leni të mërzitemi.

   2. D
    Dikushi.

    Eshte e tmershme dhe e dhimbshme...kur lexon keto lloj shkrimesh qe nese do thoja ordinere do ti beja nder. Te reklamosh keto lloj mostrash qe jetojne per tu dukur dhe shtiren si vip, kur ne te vertete...jane per tu ardhur keq... ne ketej nga USA ketyre dhe juve qe shkruanu keto lloj artikujsh ju hapim rrugen dhe ju themi IM SORRY... vazhdoni ne injorancen tuaj...vetem ne mos na e beni pis ambjentin... sa per dijeni...une qe po ju shkruaj kam dy femije...dhe dy Vila nje ne bregdet dhe nje ne mal dhe biznesi im kushton disa miliona $...por as me njeh njeri dhe as dua te ne njohin...sepse nuk jetoj per tu dukur dhe as per te tjeret...Jeta eshte privatesi dhe jo zhurme shurdhuese sic e mendoni ju ne Shqiperi...

    1. U
     USA

     @Dikushi, kujdes se ne Shqiptaret ne USA ose Shqiperi themi "Pordhet e mdhaja grisin brekt e te zotit". Nuk ishte nevoja qe dhe ti te "tregoje" se cfare kishe apo ke. Sa biznese apo vila ke, dhe ku I ke. Mgjthate mbaji fort se ne USA sot I ke neser si ke. Me mesazhin tend tregove koke boshesin dhe injorancen tende.

     1. S
      Shqiptar i vërtetë jo si ty

      ???????????? sa mirë ja ke bo. Na çau trapin ne këndej e ne andej. Vetëm këto trushpëarët që kanë ik në USA i lexon të mburren kudo në Mediat e shkruara. E kanë shumë nevojë me tregu.

     2. t
      tori

      Dikushi,i ke then te gjitha,por ke harruar me te rendesishmen,burimin e pasurise te kesaj familje,,,qe eshte skandaloze ti besh rekkam ketyre

     3. E
      E MJERA SHQIOERI

      Te prezantohet nje familje trafikanti femrash,,,si familje model per tu adhuruar,,vetem ne shkerdhataci ne Kazan mediash shqiptare ben vaki,,,e kuptoni o shqiptar qe duhet merni shembull nga kjo rrace,,,trafikantesh dhe vrasesish policie,,,,prandaj nuk do behet kurr shqiperia,,sa Mir qe jetoj dhe edukuoj femijet e mij ketu ku jam prej 30 vjetesh,

      1. A
       Albania

       Kujt i plasi se ku je ti. Lërini pordhët se po humbe rrënjët je një hiç kudo të jesh. E sa për atë jo në Shqipëri bëhet kështu e ashtu...modelin e kanë marë nga bota. Pse media e huaja mos ty të bëjnë reklamë ????????, këtij lloj soji i bëjnë. Debila

      2. K
       Kajmakeria e Rilindjes

       Malok Mark Frroku me precedent penale qe Edi Rama e solli edhe,,, Ligjvenes ne parlament per te zevendesuar aty ne sallen e Parlamentit te vellane Arben qe vrau nje komisar policie ne detyre!

       1. D
        Dauti

        Jane me parate e prostitucionit qe ka bere babi ne Itali

        1. K
         Kollovari

         E kishim mangut dhe nje ( buçe ) u shtua dhe nje buçe te familja

         1. Q
          QYTETARI

          TURP per gazeten qe i kushton vemendje!!!!!! 10000 here turp per personat qe shfaqen

          1. S
           Shtriga

           Ja, le te besojme se Karma funksionon por mos harroni miq: -kemi nusen e familjes Hoxha qe na meson si eshte familja perfekte me burrin qe del nga burgu per droge -ja familja Frroku e nderuar qe i moren jeten nje komisari dhe akuza pafund qe rendojne mbi ta nga Belgjika -kemi modele suksesi miq perreth, mjafton te mbani shenim ....paraja pastron imazhin shpejt, te varfrit i numerojme dhe "mekatin" me te vogel, keta i respektojme

           1. V
            Vari k.....Kompani....kurvash...

            Si cdo Shtet dhe cdo Qytet ne Bote eshte mese normale te kete Kurva.. Por nuk krenohen,, i vetmi Shtet Shqiperia qe krenohet ke Kurvat,,se perndryshe nuk perparon .

            1. V
             Vari k.....Kompani....kurvash...

             Si cdo Shtet dhe cdo Qytet ne Bote eshte mese normale te kete Kurva.. Por nuk krenohen,, i vetmi Shtet Shqiperia qe krenohet ke Kurvat,,se perndryshe nuk perparon .

             Lini një Përgjigje