FOTOT/ Rezarta Shkurta pozon topless krah nipit të Enver Hoxhës: Desha t'u tregoj maldivjotëve kush është Rozafa

23 Janar 2023, 13:12Lifestyle TEMA

FOTOT/ Rezarta Shkurta pozon topless krah nipit të Enver Hoxhës: Desha

Këngëtarja Rezarta Shkurta po shijon pushimet së bashku me partnerin e saj Ermal Hoxha në Maldive.

Këngëtarja duket se ka guxuar me fotot e publikuara në rrjetet sociale pasi është shfaqur ‘topless’ krah partnerit të saj.

‘Desha tu tregoj maldivjotëve se kush është Rozafe te ne!’- shkruan këngëtarja!.

11 Komente

 1. S
  Shoku Taras

  Kurva dhe drogaxhiu bytheqir

  1. D
   David

   Ore këta janë karrosur fare... mirë kurva, por ku rroçka që e lë veten kaq poshtë.

   1. D
    DinPak

    I pershtatet kohes se sotme, ben gare me Shkerdhenin.

   2. a
    ardi

    Ku i gjejne paret keta mafiozer?

    1. f
     foto mjaft terheqese :P

     ng afer s'e kam pa ,por ktu ne foto duket jokeq ,goxha fihg.

     1. H
      Hana

      Rezarta Shkurta eshte bere si Megan Markle po i nxjerr bojen lekeve te diktatorit Enver Hoxha te depozituara ne Zvicer.

      1. ?
       ??

       Ty moj buce duhet te ishte konfiskuar cdo gje dhe breket dhe ai qe e quan burre duhet te ishte te pakten 15 vjet brenda dhe jo te beni karshillik nga Maldivet.Shqiptaret e kane memorien e shkurter prandaj dhe ju se rruani trapin

       1. h
        hatixhe gishtegjata ish masazhiere elb

        ?? si ju lutem ,si ? Edhe Breket ? E pabesushme cfar deshirash ka ky popll . Qenkeshe vagabond ti more ! E dashke edhe pa brek Rezarten pale . S'ju vjen turp ,s'ju vjen . Beni sikur e shani Rezarten por nga ana tjeter ju leshon goja long per zogun e saja . Por ja naaaaaa kaq ./. ta beni dhembin pabrek s'ke me e pas Rezarten .

       2. P
        PD

        Dua ti jap hakun , YLL ! Fotot fantastike , duke i lene menjane te tjerat , cift i bukur shume . Beme gjysh , babe , te te ngjaj ! Per bukurine po shkruaj , te tjerat i di , mi ka treguar Berisha , mjaftojne .

        1. S
         Shkelqesia e tij, Magjari i Surrelit

         Ermal Hoxha Shkelzen Berisha Yjet e Shqiperise! Keta te udheheqin vendin, ashtu si baballaret e tyre. Sali Enver - jemi gati Kurdo here!

         1. z
          zalli

          Mire Ermali nip Gjirokastriot,t'pakten me shume shkollim e kulture ,po Zenushi nip Viçidoli qe vetem arushen ka pa andej nga vjen,a po harrova zenushi eshte "familje konservatore"dhe nuk i ka qejf keto lloj pushimesh,se fjala bjen pa i ndare 7 gra,si konsevator si eshte nuk mund te filloj nga keto gjera,si dita me naten Ermali me zenushin.

          Lini një Përgjigje