FOTO: Të përfolur për pasuri marramendëse, kush është bashkëshorti i këngëtares vlonjate, nga i cili mori urdhër mbrojtje

23 Prill 2024, 16:12Lifestyle TEMA

FOTO: Të përfolur për pasuri marramendëse, kush

Lajmi i një dite më parë, se këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Maya Aliçkaj, është pajisur me urdhër mbrojtje nga Gjykata e Tiranës, për shkak të dhunës nga bashkëshorti i saj ka habitur publikun.

Kjo pasi këngëtarja ka treguar gjithmonë në intervistat e saj se ka një marrëdhënie të shkëlqyer dhe të suksesshme me partnerin e saj prej 13 vitesh, babin e djalit të saj.

Arben Ulbirch (Arben Shuaipi) është urdhëruar nga togat e zeza që të mos i afrohet këngëtares Maya në një perimetër prej 200 metrash. Madje, ai nuk duhet të shkojë as në vilën që çifti ka në zonën rezidenciale në Mullet.

Çifti është përfolur vazhdimisht për një pasuri marramendëse, duke përfshirë dhe dy vila në zonat më të shtrenjta në periferi të kryeqytetit. Në media është përfolur gjithashtu se këngëtarja Maya ka bërë kërkesë për zgjidhjen e martesës disa muaj më parë.

2 Komente

 1. Z
  Zejnep Shasho

  Edhe ky Donald Veshaj qe bashkejeton me Bora Zemanin do kerkoje urdher dhe Bores duket se i pelqen kjo histori se dhe ROMEO duket si budall.

  1. S
   Sili

   Jane lojra,per ti shpetuar spakut.

   Lini një Përgjigje