FOTOT: Demi Rose s’kursehet, zbulon trupin nudo nga dritarja

23 Prill 2024, 15:16Lifestyle TEMA

FOTOT: Demi Rose s’kursehet, zbulon trupin nudo nga dritarja

Demi Rose u bë kreative në postimin e fundit. Ajo ndau disa foto sensuale duke emocionuar fansat e saj teksa shihet që po e shijon diellin në Brazil.

Në një galeri fotografish të postuara të hënën, bukuroshja 29-vjeçare filloi me një foto sensuale, në dukje topless duke mbështetur kokën nga dritarja.

Duke emocionuar 19.7 milionë ndjekësit e saj, Demi ndau gjithashtu momente nga plazhi dhe një selfie të rrallë, me fansat duke marrë një pasqyrë të vogël se si po e kalon kohën e saj në vendin e Amerikës së Jugut.

E preferuara e Blast fitoi gjithashtu mbi 50,000 pëlqime në më pak se dy orë.

Lini një Përgjigje