FOTO: Çudit ylli 54 vjeçar i Baywatch, tregon linjat e kolme

22 Mars 2023, 12:55Lifestyle TEMA

FOTO: Çudit ylli 54 vjeçar i Baywatch, tregon linjat e kolme

Veterania e Baywatch, Donna D’Errico (54) ka publikuar një video me bikini të kuqe dhe u shfaq tepër e “nxehtë”, por fansat e saj i kundërshtuan këto poza pasi që thanë se është “shumë e vjetër” për foto të nxehta.

Kështu, veterania e “Baywatch” ka zgjedhur që edhe njëherë t’i “godasë” ata që nuk e duan.

Të hënën, biondia 54 vjeçare ka zgjedhur storyit e saj në Insta për të goditur kritikët të cilët thanë që postimet e saj të fundit në bikine në rrjetet sociale që ishin shumë “të nxehta”.

 

9 Komente

 1. m
  m'shpto mi Baywatch se jam tuj u mbyt perpkak

  e qi ti kap ato fjongo omelsisht me dhemb , e mpas rreshqas gjuh ndezur mbi ato kemb, derisa Eshka t'shoj flak , tuj skuq omel pink ate kllap (!) i zhytur n'thellsi perlat kap

  1. A
   Aron

   Shekspiri nuk paska gje mbi ty. haha

   1. H
    Historiani Londinez nipi Carcillit

    Aron , hahahah . Thanx . _ Pse se dini ju qi Shkspiri ishte nji Tregetare ,e mbasi u pasuru filloj me kerku Fame ne Bote ? Ishte nji legen qi blinte ne Padova te Italise shkrimet dhe i publikojte ne Angli e ? Vet Pjesa Julia e Romeo , historia e lujtur ne Padova te Italis ,nqs do ishte jetu atje ne Itali ,,ne Angli do kishte te tjera emra personazhes psh ( Karmila e Karil ) psh ,hahah O bota e Mashtrimit lol qe ka bo fick e dildo silikoni hahah qe mos funksionoj e qimja si duhet sot ,por kjo o nji teme tjeter nashi .

    1. s
     shkspiri ishte nji thes mashtrusi opinionit

     hahah ka mo mashtrues si Sheki mo . bile - bile ,shekspiri frymezoj Mashtrimin e Njerezise .,bas se cilt shperthyen Historianet ,ku nuk lan gjo pa bo lesh e li si boni sheki ne Angli . lene mo .se kan lon koqen e nomit kto nastradinot e botes . e forta eshte me histoirine e gerrqise haaaaaaaaaahahahahaaha aty ,se mba do te qeshurin Ironia e Njerzimit .me gallaten e omerit

    2. H
     Hasoni

     Patronazhist maniak merr noj suvlaki me qepë që ju jep partia leni pjeshkët

     1. h
      helenais bythaqis turqis

      Hasoni . Ju njoh mire te gjithe ju Pderasteve te Janulles qe zvarriteni ktu si Krimba ne kte Hale . _ Ktu s'ka vend per manjak si ta do bytha ty peder e gojelengezuar , idiot i perveluar ,qe pergjon si buce , me gjuhen jashte varur , me na o kafshu Penen ! _ jane thjeshte batuta ,me ndryshu pak atmosferen idiote qe po ju kalb trute o turi mut Partie .Un ju dhjes ne koke Politikaneve te shqiperise dhe gjithe botes .njelloj si ty

      1. H
       Hasoni

       Te dhj*** ty e greqin mer legena administrate se smë plas hajdari per asnje parti

       1. H
        Hasoni kulofagos s'qeka gerrk bre !

        Hasoni , po cfar carin kerkon atehere qe ha mut ktu ? Nuk pallojme bithqira ne .Na sill noj foto te motres tate ktu dhe do te japin pergjigje se se do ja bejm ose jo .

      2. j
       janullatos arxidoglyftis

       kuse ti bythqir i janulles, si gjithmone merr te gjatin me tre gunga

     Lini një Përgjigje