FOTOT: “Futbollistja më seksi e planetit” rikthehet në fushën e lojës pas dëmtimit

22 Mars 2023, 12:17Lifestyle TEMA

FOTOT: “Futbollistja më seksi e planetit” rikthehet në

Ana Markovic është gati të rikthehet dhe të mahnisë edhe me aftësitë e saj si futbolliste.

Ajo publikoi një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me paterica për të kujtuar vuajtjet që ka kaluar gjatë këtij rekuperimi.

 “Mikeshat e mija më të mira” shkruan futbollistja kroate e Grasshoppers-it.

 

 

1 Komente

  1. t
    thashetheme sportive

    ja fusni kot . Kjo na qika mo seksi ne bote . seksi s'te bon trupi por si e bon seksin ,me sa pasion kap topat ,si i xhonglon ata e cpon rrjeten .lerini mer jaho donglat se s'e kena provu

    Lini një Përgjigje