FOTOT/ 5 mijë euro për një natë, TV Klan “rehabiliton” dhe promovon modelen që trazoi rrjetin

20 Shtator 2022, 10:28Lifestyle TEMA

FOTOT/ 5 mijë euro për një natë, TV Klan

Modelja Arta Nitaj u kthye në personazhin kryesor të medias gjatë verës, për shkak se iu publikuan disa mesazhe private, në të cilat ajo kërkonte 5 mijë euro për të kaluar një natë me të.

Ajo nuk e ka përgënjeshtruar këtë gjë, duke e kaluar në heshtje.

Ndërkohë, TV Klan ka vendosur ta “rehabilitojë” dhe ta promovojë atë, pas skandalit që i doli në media.

Arta është ftuar të jetë pjesë e një shou kërcimi nga TV Klan, por ndjekësit nuk e kanë harruar historinë e saj, pasi është ende e freskët dhe kanë shpërthyer në komente, se televizionet shqiptare promovojnë antivlerat.

 

17 Komente

 1. r
  rastesishte teleshikues

  Mua s'me duket aspak Normale nji tentative e tille per te rehabilituar nji "modele" qe kerkon 5000 € naten nga Pronari i Klan i cili ,duket se e ka joshur pazari saj . Per mua kjo femer s'ka asgje te perbashket me nji Modele ,nqs Modele ne ate vend quhen si ato neper Bote dhe nuk eshte ndonji Kode Prostitutash . ---Dua torce ne Tv Klan te sjelli ke i do bytha . Kto jane TV Shqiptare .Shiko Pronarin kupton brendesine

  1. p
   pun pederastesh grek

   ore Pederastet e Temes , o greqirat e ymer pederastit ,keni filluar dhe Modifikoni Komentet tani e ? Ptuuuuu hale greqiresh . Pellit edhe njiher o pederasti Karaficis allah uakbar !!!! ptuuuuuuuuuuu kerma

  2. P
   Partia e Lirise⁸

   Televizion dhe pronar kurvash qe promovon vetem kurveri.Keta lloj televizionesh duhet te mbyllen dhe tu hiqet licensa kombetare se nuk edukojne asgje por se vetem degjenerojne publikun me kurverine qe shpalosin ne cdo emision qe shfaqin.

   1. j
    jevgu

    Kurveria eshte zanat dhe zanati paguhet mos u ankoni pse kjo po ben rreklame per 1 nate sex as qe ka rendesi fare se e ben ne rruge, bordello, ministri apo ne TV. Ne Albanistan prostitucioni nuk eshte denuar asnjehere vetem sa eshte identifikuar.

   2. E
    Era

    Tv kombëtare si Klani apo Top chanel, pro movojnë vetëm degjenerim. Mjerë kta pri ndër që po rrisin fëmijët në ktë koh.

    1. X
     XhaJaho

     Asnje qindarke per k’te shurranjose, kur mendon qe deri ne klas te 5 e bente shurren ne brek , ndersa tani kur i pjerdh Zogu me Lesh kundermon e gjithe lagja,

     1. X
      Xhaxhi Braho

      Xha Jaho kundermon gruaja e jote o i vrare. Thuaj te bej banjo o mavri.

      1. X
       XhaJaho

       Xha Braho! Ashtu siç pjerdh zogu me lesh kacurrel i grus tate mbasi ja ka hap komet Jashiku

     2. K
      Ku është problemi këtu?

      Diku do rehabilizohen edhe "të ndershmet ndryshe"! Pse vetëm politika të jetë një bordello e madhe?!

      1. ?
       ?

       Dini gjë nga e degëdisi Sandri i Klanit Arjan Çanin? Vendin e Çanit e zuri Luana, "e ndershmja ndryshe"!

       1. E
        Edi

        Pese mije euro nuk jane gje per nje pronar te medias ne Shqiperi per te kaluar nje ante te paharrueshme me kete yll te pornografise! Kush ka pasuri nuk do t'i marre me vete ne varr; kush nuk ka te mos i mpihen dhe mebt dhe trute, te rrije urte!

        1. N
         New Yourk Times

         Nuk ngeli jevg..pa vene cmim...epo helbete gjithe ate silikon e botox qe ka ajo kushton, diku do i nxjeri leket...he hidhuni laguni tha Ermal Mamqiri , nga kjo....

         1. a
          arbend

          Iliri dhe juria jane te zgjuar, besoj se do ta skualifikojne ne turin tjeter.

          1. K
           Kardashiani

           ka nje zgjidhje. MOS I NDIQNI NE TV!!! Nderroni kanal kur dalin keta "skandalozet" dhe televizionet nuk do i perfshijne me ne emisionet e tyre. ju e keni ne dore, jo delet e Zelandes se Re.

           1. c
            ce

            E njejta situate dhe tek emisioni degjenerues tek topi , perputhen ku drejton Oriola Nebiaj me ato kembe burri si cingla dhe me xhinse qe ta shpifin ekranin me ca sharebajga qe skane asnje vlere ne publik.

            1. I
             Idajet

             Ehhhh, çfarë i bën ducit kjo motra, e ban telef.

             1. K
              Kiki

              Nuk e shifni qe ka trubulluar e shkumuar detin e spo i trubullon trojet shqiptare kjo? 5000eur per 1min q* i kishit pranue edhe ju qe komentoni ktu!.

              Lini një Përgjigje