FOTOT/ Britney Spears shfaqet në top formë, pozon me bikini në shtëpinë e re: Pishinë e re, shtrat i ri, mendoj se jam në shok

23 Qershor 2022, 15:33Lifestyle TEMA

FOTOT/ Britney Spears shfaqet në top formë, pozon me bikini në

Këngëtarja Britney Spears rihapi llogarinë e saj personale në Instagram dhe ndau disa foto me ndjekësit e saj pas disa ditësh mungesë. Në fotot e postuara këngëtarja ka pozuar me bikini ngjyrë blu, rozë dhe verdhë në një pishinën.

Fotot janë bërë në ambjentet e shtëpisë së saj të re në të cilën është shpërngulur së fundmi me e bashkëshortin e saj. 

"Nuk kam shkuar ende në muajin e mjaltit dhe u martova dhe u transferova në një shtëpi të re në të njëjtën kohë… nuk është gjëja më e zgjuar… është e re, pishinë e re, kuzhinë e re, shtrat i ri, mendoj se jam në shok. !!! Unë i kuptoj disa gjëra… Më pëlqen patjetër të jem jashtë, por më pëlqen edhe të jem brenda. Oborri im është i bukur, kështu që qentë e mi janë si në parajsë. Ndryshimi është aq i madh sa thonë fëmijët e mi, por ka kuptim. 

Sepse nuk jam perfekt, po, do të vazhdoj t'i ndaj gjërat me ju, kjo më mban në rrugën e duhur. Familja ime ka pasur gjithmonë një mënyrë për të më informuar për gjithçka. Epo, mendoj se edhe unë kam një mënyrë të shkëlqyeshme! U zhyta bukur në pishinën time, është kaq e ndritshme këtu dhe ka një vend të këndshëm relaksimi dhe një rrëshqitje, e kam zbritur tashmë 4 herë,”-shkruan ajo.

 

 

Lini një Përgjigje