FOTOT: E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet pa reçipeta

25 Shkurt 2024, 15:54Lifestyle TEMA

FOTOT: E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës,

Modelja italiane Vittoria Ceretti, njëkohësisht edhe e dashura e Leonardo di Caprio dukej e mahnitshme teksa po bënte një set fotografik për revistën prestigjioze Elle.


Modelja në një nga fotot ka pozuar e zhveshur, pa reçipeta, duke i lënë hapësirë imagjinatës.

Në një foto tjetër bukuroshja seksi u shfaq me një korse të zi me dantella dhe çorape të ngjashme.

Ndërsa më pas e kompletoi ‘look’-un me një pallto të bardhë gëzofi dhe me taka të larta.

 

 

4 Komente

 1. A
  Asgje per t'u cuditur

  Prostituta te koheve moderne, per t'u bere te fameshme shkerdhehen me VIP-a.

  1. J
   Jashtu keshtu

   Ca ke ti shoku Meros. Apo mnqs ske q.. gje pervec gruas tende te mbaruar, ose me keq akoma je i virgjer ne moshen 40 vjec, dhe ha inat me ata qe bejne kokrren e qejfit. Shko mbytu ne lume a derezi

  2. R
   Riçipeta

   1.Gjoksore 2. Gjimbajtëse 3. Sisëmbajtëse 4. Cicëmbajtëse 5. Brusthalter , BH, (gjermanisht) 6. Riçipetlla ;) . Shtoni dhe ndonjë.

   1. R
    Riçipeta

    1.Gjoksore 2. Gjimbajtëse 3. Sisëmbajtëse 4. Cicëmbajtëse 5. Brusthalter , BH, (gjermanisht) 6. Riçipetlla ;) . Shtoni dhe ndonjë.

    Lini një Përgjigje