FOTOT: Një 'seksi mama' si Arbenita Ismajli

25 Shkurt 2024, 11:36Lifestyle TEMA

FOTOT: Një 'seksi mama' si Arbenita Ismajli

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli është gjithmonë aktive në rrjete sociale, ku ndan me ndjekësit e saj, ose pjesë nga dita e saj, ose fotosesione. 


Edhe kësaj radhe, bukuroshja ka ndarë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me një veshje shumë të veçantë.

Arbenita ka veshur një kostum, krejtësisht të bardhë, të ngushtë për trupi, i cili në mënyrë perfekte, thekson format e saj bombastike.

 

5 Komente

 1. g
  gomari

  Kete vetem une e sjell ne terezi...eshe ne mode zdrenkthi....

  1. L
   Lithan Theodhosi.

   Kjo e shkreta është shtrenguar me ato pantallonat dhe shtremberohet para pasqyres me rripin e brekëve futur mes bytheve per të bërë pare. Po halli se është kote, si gjithë laraskat e tjera që na i reklamoni si bomba që i vene flaken rrjetit.

   1. k
    karderri

    hot momma !

    1. L
     Lum kush te ka

     Kushedi sa mut ka honger kjo.

     1. K
      Ka per te tere

      Ka hapur kurs se si shkerdhehesh ne bythe se pidhi i eshte bere shpelle, apo pus.

      Lini një Përgjigje