FOTOT: “Kam rënë në dashuri me shokun e ngushtë”, Enca habit me postimin e fundit

4 Qershor 2023, 11:50Lifestyle TEMA

FOTOT: “Kam rënë në dashuri me shokun e

Këngëtarja Enca Haxhiaj është një ndër vajzat më provokuese të show-bizit shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me fansat momente si nga jeta e saj personale ashtu edhe nga ajo profesionale.

Artistja njihet për fotot dhe videot e saj mjaft provokuese, ku i tillë ishte dhe postimi i fundit që ajo ka bërë në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Enca ka postuar një shkrim në InstaStory, ku ka bërë të gjithë të mendojnë se ajo është në një lidhje dashurie.

“Kam rënë në dashuri me shoku tim të ngushtë”, ka shkruar Enca, ndërsa pas këtij postimit ajo ka publikuar edhe një foto tjetër në det, ku shihej ajo e shtirë në një dërrasë së bashku me një djalë, imazhi i të cilit nuk duket.


Nuk dihet nëse artistja ka rënë me të vërtetë në dashuri, apo postimi i saj është thjeshtë një paralajmërim për këngën e saj më të re.

 

12 Komente

 1. q
  qivaci

  Te lumte mi goce, beji yzmetin pickes sa ske filluar te plakesh

  1. T
   Trojan

   ik moj kurve qelbur ,fendurine e shoqerise

   1. L
    LeOn

    Kjo ne OnlyFans ka postuar vrimen e b.thes dhe pjeshken e lagur. Kurva dhe prostituta qe shiten si kengetare.

    1. k
     k

     Çfarë kuptimi kanë bythët e kësaj thithlopës,për kënetën e prapambetur ballkanike ?

     1. L
      Leo

      kartore e forte kjo Enca

      1. L
       Leo

       kartore e forte kjo Enca

       1. A
        Anri

        Mos thoni showbiz ju gazetare masturbues e maniake seksuale...Thoni prostitucioni mediatik..

        1. t
         tony

         Jepni nje shtepi ne Elbasan se bo hajer me bythen e modhe qe ka se i knoq elbasonllit dhe fiton shume leke duke u kenoq se nje brime run dhe nje e fut ne pune

         1. A
          Ari

          Pune kurvash! Dhe Tema qe merret me bythet e saj, po ben gabim....ndikon keq ne opinion. Pse e pashe une lajmin? Pikerisht per te kritikuar Temen

          1. S
           Skela

           Ashtu si eshte ajo vetem ai ja del me kar ences qe mendon se eshte seksi kjo melci derri

           1. P
            Pipistreli

            A ka koke kjo cupe se vetem bythet ekspozon.

            1. P
             Popull rrezigalli

             Turp e faqja zeze,tamam per shembull,Zoti ju marroft edhe ju qe publikoni kto maskaralleqe

             Lini një Përgjigje