Nuk flejnë bashkë prej vitesh, çifti tregon arsyen

6 Qershor 2023, 18:19Lifestyle TEMA

Nuk flejnë bashkë prej vitesh, çifti tregon arsyen

Një vajzë 24-vjeçare ka treguar arsyen pse nuk fle në të njëjtin shtrat me partnerin e saj, me të cilin ka edhe dy fëmijë të vegjël.

Chloe Szepanowski dhe Mitch Orval kanë 8 vite të lidhur, por nuk flenë më me njëri-tjetrin.

“Nuk flemë në të njëjtin shtrat pasi shpesh dy djemtë e vegjël flenë me mua. Ai fle në divan shumicën e netëve, pasi është më rehat aty”, tregoi Chloe në Instagram.

Chloe Szepanowski dhe Mitch Orval janë shumë të famshmë në SHBA për faktin se ndajnë shumë gjëra private me ndjekësit e tyre.

 

 

 

 

1 Komente

  1. B
    Bledi

    Çfare lajmi. Sot morra vesh dhe 1 lajm tjeter po kaq te rendesishem. 1 çift ne Australi kur shkojne per te dhjere e mbajne dritaren mbyllur qe mos te hyne mizat.

    Lini një Përgjigje