Shokon politikania: Video erotike online, me të shoqin

12 Shtator 2023, 11:52Lifestyle TEMA
Shokon politikania: Video erotike online, me të shoqin

Një kandidate e Partisë Demokratike në shtetin e Virxhinias në SHBA, e cila garon për t’u bërë pjesë e Dhomës së Delegatëve në këtë shtet, është akuzuar se ka performuar akte seksuale me të shoqin përpara një audience online.

Sipas Fox News, jo vetëm kaq, por Susanna Gibson e cila garon në distriktin 57, kërkonte ‘bakshishe’ për shfaqjet seksuale.

Gibson, një infermiere në profesion, përdorte një platformë të quajtur Chaturbate për të transmetuar aktet seksuale me të shoqin.

40-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, thuhet se ka postuar më shumë se dhjetë video në këtë faqe. Pas marrjes së informacionit, disa video janë hequr. Megjithatë të paktën dy prej tyre mendohet se kanë mbetur në faqe.

Politikania e majtë ka shkelur edhe kushtet e përdorimit të kësaj faqeje, pasi nuk lejohet të kërkosh bakshish nga përdoruesit. Por ajo tha se e bënte këtë gjë, pasi po mblidhte fonde për një ‘kauzë të mirë’.

Gibson nuk reagoi për Fox News, por më herët ishte shprehur se incidenti përfaqëson një dhunim të privacisë së saj. Ajo pritet të garojë kundër rivalit republikan më 7 nëntor.

30 Komente

 1. P
  Patronazhisti sufllaqexhi

  Të majtët liberalë jane të shquar per perversitete të tilla me woke transgender non binary they-them Shthurje si shoqëri tani burrat trasvestitë në sporte femrash po vjedhin rekordet sportive si noti ktu në US

  1. P
   Patronazhist faqezi lol

   Mos ngaterro politiken me pervesitetin. Perversi eshte pervers as i majte apo i djathte. Berluskoni ishte djathte, Trump eshte i djathte, por une nuk mendoj se krahu politik i bene njerezit perverse

   1. l
    lexuesi

    Po nuk e kupton qe ai aq di aq thote!Do jete nga ata gardistet e 21 janarit dhe ka frike se mos i del emri ndaj ka shkruar keshtu.Se kujt i thone te majte keta gazetaruc nuk e kuptoj!Apo vari .arin!Kohe te keqia kane ardhur :q. njeriu ,njerine!Video eshte titulli me te medha dhe vetem video nuk shikojme!

   2. N
    Nen toger Dubi

    A ke me pervers se Trump o medemek Amerikon?

    1. P
     Patronazhisti sufllaqexhi

     Trump është kunder sex change deri para moshës 18 vjec dhe burrat të marrin pjese ne sportet femerore si noti dhe peshngritja deri tani

    2. B
     Ben

     Mos ia fut kot! Te djathet jane mer perverse sepse ne publik dalin sikur jane te kulluar! Ka shume shembuj per kete. E mban mend Jerry Falwell Jr

     1. P
      Patronazhisti sufllaqexhi

      E kisha fjalën per kto woke liberalë për transgender nen 18 vjec dhe disa promovime ne shkolla si drag queen etj

      1. M
       Memli

       Po pse shkon aq larg o Ben ,e mbane mend Tritan Shehun kur i futen prasin ne goje si e thithte jo nga sikleti por prej qejfit!

      2. t
       tpc

       Ha ha ha.Psikopatet trushplare te Trump na bejne moral per perversitetin. Trump ka 5 femije me 3 gra te ndryshme. I ka tradhetuar te gjitha grate qe ka pasur, madje Melanian e tradhetoi me nje aktore porno(Stormy Daniels) kur Melania sapo kishte lindur djalin qe ka me Trump. 26 gra e kane akuzuar Trump per ngacmim seksual, dhe ne prill gjykata civile ne NY e denoi Trump me $ 5 Million per perdhunim dhe fyerje ndaj E.J.Carroll. Meqe ti qenke ne Amerike fillo te mendosh me mendjen tende jo te perseritsh si papagall idiotesite qe degjon ne mediat e djathta. Kjo eshte lista me mbi 1000 politikane te djathe te akuzuar dhe denuar per krime seksuale perfshi edhe pedofiline: https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTFikAP6MXDCJjWzgMIOvpsT1ji-HwO-rLEvNE8e-cfCGh0YHoZluIG5TEsmwFub7MzIDfh0XgvcWL8/pub

       1. M
        MAGA

        O tpc merr ato ndihmat nga taksapaguesit Amerikan, asistence e mos na rruj pallen shume.

       2. V
        Vranakonti

        Duket qe kjo eshte kurve dhe amerika me kurva do drejtoi shtetin me te madh te botes.?

        1. S
         Spak

         Po Gaz Bardhi?

        2. r
         rrofte lexhenda

         Jo me kot eshte shprehja : Politika eshte KURVE.

         1. ?
          ????

          Hahaha video me burrin, qenka burre zamoni, burre me prestacione artistike.

          1. ?
           ?xzy

           Transvestitët as që duhen të pranohen në garat sportive. Ose të garojnë me gjininë e lindur, jo të transformuar. Por Perëndimi po shkon për lesh me këtë çthurrje dhe imoralitet që e ka pushtuar.

           1. P
            Patronazhisti sufllaqexhi

            Po këta e marrin per modernitet

           2. P
            Pensionisti rishtas

            Kete ndjekin ministreshat ne Shqiperi.Edhe per ne pensioniste nuk ka te share.

            1. D
             Deni

             Bo bo cfare fotosh erotike paska bere.

             1. S
              Shemsija e Hajdarit

              Me burrin e vet koka qie pse pi boni kaq tmadhe ket qimje. O knaqnu e mos tjav nin per zhupan pse a po rrnjojna niqin vjet aaaa.

              1. L
               LLORI BOLEVARMI

               Ehhh ty te lumte verra moj shoqe por do ishte mire te na e jepje dhe ne te tjereve kete mundsi e te japim noten qe meriton.

               1. D
                Degelisi

                Une kujtova se "lajmi" ishe per ne Shqiperi

                1. D
                 Degërrapi

                 Sa herë ndonjë nga ministreshat tona do t'a qelb me sjelljen e saj ( si Spiropali së fundmi me atë fjalor rrugaçe) do dali pa tjetër një lajm nga bota për të thënë se andej janë më të qelbur se këto tonat. Pra thjesht lajm për të relativizuar sjelljen e ministreshave tona. Po t'a qelbi ndonjë burrë, atëhere do gjëndet pa tjetër një burrë i qelbur nëpër botë për të mbuluar paturpsinë tonë. Kështu funksionojnë gjërat në shtyp zoti 'Degëlisi'.

                2. N
                 Nastradini

                 Qejfe, qejfe kjo dynja. Ca shkojne ne Irak dhe i q…ne nonen me bomba. Ca q..ne burrin online.

                 1. Y
                  Yp xhixhi yp xhixhi

                  Shume nuk ka bere se fundja fare e ka vendin Saliu burre plak e eshte gati t’ja marre ne goje Rames vetem te leshoje vendin , po vdes te behet edhe njehere pak kryeminister .

                  1. R
                   Raimond vlonjati bytheqiri

                   ...ka performuar akte seksuale... U te shkerdhefsha trute o lapsaxhiu temes. Ju duheni detyruar te beni kurse te gjuhes shqipe o bastarde.

                   1. d
                    drini

                    Te gjith politikanet jane pervers , fjala politik perkthehet : Kurve"

                    1. Y
                     Yp Xhixhi

                     Kurvica te e majta ketej nga Rilindja kane shoqe kudo te e majta neper glob.

                     1. P
                      Prisni se akoma nuk keni pare gje.

                      Si titull artikulli duhet te kishte: Nje infermiere kurve kandidon per..... Nuk perben risi, ne kabinetin e Biden Pampersit u shperblye me postin e Sekretarit (ministri) i Transporteve pasi konkuroj per president nga Partia Demokrate eshte bythe-qire i martuar, ka per burre nje mashkull te "mire"

                      1. l
                       lexuesi21

                       Paraja, pushteti keto jane motoja e politikaneve te sotem kudo ne bote , fjala drejtesi eshte vetem per te pafuqishmin….

                       1. A
                        Ana

                        Po video ku eshte? Ajo ka rendesi, te kenoqej edhe Trumpi sado pak tu i ra me dore.

                        Lini një Përgjigje