Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin modelin e flokëve

25 Shtator 2022, 15:20Lifestyle TEMA

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Fytyra juaj mund të jetë e ndryshme në varësi të modelit të flokëve. Edhe gjatësia ka rëndësi, tregojnë studimet. E njëjta gjë vlen edhe për të famshmit. Shikoni si do të dukeshin 8 të famshëm me flokë dhe modele flokësh që nuk jemi mësuar t’i shohim.

Angelina Jolie

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Cameron Diaz

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Jennifer Lawrence

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Robert Pattinson

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Zendaya

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Jenifer Lopez

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Leonardo di Caprio

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

Ben Affleck

Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin

1 Komente

  1. I
    I famshmi

    Leonardo di Kaprio duket si rot kari hahahahahahaha o sa i shpifur eshte njeriu qeros , kan te drejte qe i thon kokloqe atij Fevziut hahahahahaha epaska hallall

    Lini një Përgjigje