U zunë për meshkuj? Kejvina Kthella flet për 'përleshjen' e bujshme me Einxhel Shkirën dhe Oriola Marashin

1 Dhjetor 2022, 15:25Lifestyle TEMA

U zunë për meshkuj? Kejvina Kthella flet për

Kejvina Kthella foli për sherrin me Einxhel Shkirën dhe Oriola Marashin që u bë viral në mediat rozë. Ajo thekson se nuk ka qenë një debat për meshkuj, ndërsa shton se kanë qenë palë të treta që kanë ndikuar në konflikt.

“Nuk jemi pajtuar se nuk na ka rënë rasti që të takohemi, por ka qenë diçka pa lidhje, nga ana ime, më shumë për shkak impulsivitetit tim. Është diçka që nuk ka lidhje as me meshkujt, as me shoqërinë tonë. Erdhi nga njerëz të tretë…”

“Nuk jemi pajtuar se nuk na ka rënë rasti që të takohemi, por ka qenë diçka pa lidhje, nga ana ime, më shumë për shkak impulsivitetit tim. Është diçka që nuk ka lidhje as me meshkujt, as me shoqërinë tonë. Erdhi nga njerëz të tretë…”.

Ndërkohë, e pyetur nga moderatoret në studio nëse do të donte të ishte konkurrente në “Big Brother VIP”, Kejvina shprehu dëshirën për ta provuar si eksperiencë, pasi sikurse tha, publiku njeh shumë pak nga karakteri dhe personaliteti i saj.

“Mendoj se do të isha një surprizë për publikun, për tipin që kam, pasi publiku nuk më ka njohur shumë. Jam njeri që përshtatem, jam shumë sociale, nuk kam problem të jemi me njerëz të rinj apo në ambiente të mbyllura”.

 

10 Komente

 1. r
  r

  mos ka pas gje lidhje me V.Martinin?

  1. K
   Km

   Te treja maloke. Nje nga kthella, nje nga marashet, nje Shqyera, the e malokshe, shkira, ose "e shkyeme". Grinden se kush è ka ngrene me te madh

   1. G
    Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut)

    Sa keq qe nuk qenka edhe nje rrumaduce.

    1. B
     Besmir

     Tradhetarin Skenderbe do ta heqim nga hero kombetare . Bashke me tradhetarin tjeter Avni Rustemi.Do te njihen ashtu sic jane ne te vertete. Gangesterra dhe kriminele te paguar nga armiqte e Shqiperise.

     1. S
      Skenderbeu ishte Kurvari me i madhe ne Perandori

      Besmir , ju lutena shfletoni biblotekat sekrete te Sulltanit . Skernderbeu ishte nji nga Gjeneralet qi i trembej Bota por edhe i frikshem ,kudo pushtonte rrembente gjithcka madje ishte edhe Tutor i femrave te Haremit te Sulltanit , beri namin ne Arabi deri ne indi , dhe fitoj Arka pafund me Flori . Pasi u be me i pasuri ne Perandori pas Sulltanit , filloj te mblidhte gjithe Komandantet shqiptare ne Ushtrite E Sulltanit qe benin Pushtime ne gjithe Boten ,ku nji nga me te Rrezikeshmit ishte Gjenerali Flotes Sulltanit ,Permetare M. C i cili pushtoj Malten dhe gjysmen e Spanjes ate kohe ,te cilit i trembej vet Sulltani . Qellimi ishte t'i benin Puc Sulltanit ,ta vrisnin dhe merrnin Fronin e Perandorise . Mipro Skenderbeu u tradhetua nga nji nga vajzat e Sulltanit qe ai e kishte nji nga te dashurat e tij te preferuara dhe Puci deshtoj . Skenderbeu e nuhati mbasi Sulltani e nisi te Pushtonte Ungarine dhe mori me vehte 27 Baule mbushur me Flori dhe si e dim nga Historia u kthye ne Kruje .

   2. h
    hektor

    Keto jane pune baxhellash...

    1. K
     King D

     I hypa kalit... i zbrita kalit (thone keta zonjushat) qe te tre keta hamshoret pine uje ne rreze te k@@t....(mendojne une)

     1. .
      ..

      Muhabet kurvash dmth

      1. Z
       Zeiton

       E kush ja var , pa për në një var rrallë gjinden dy bashkë edhe ti vësh me to ec e thirri kaplloqes me e gjet n'ikën nga Sida a n'u ra bretku tuj miell e heq t'zest e ullirit .

       1. L
        Lasgushi

        Jepini nga një shkop bejsbolli,se për atë zihen.

        Lini një Përgjigje