VIDEO/FOTO: Futbollisti shqiptar feston ditëlindjen, e dashura e “djeg” me këngë tallava

24 Nëntor 2022, 13:31Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Futbollisti shqiptar feston ditëlindjen, e dashura e

Një ditë më parë, Endri Çekiçi festoi ditëlindjen. Ai ka marrë shumë urime nga miqtë dhe kolegët e tij, mirëpo, të gjithë ishin kurioz nëse ka një urim nga Megi Pojani, me të cilën thuhet se është në lidhje. Ajo nuk postoi asgjë që mund të lidhet me ditën e veçantë të të dashurit të saj të përfolur.

Ndërsa Endri ka ripostuar në Instastory të gjitha urimet që ka marrë nga miqtë dhe kolegët, nga ana tjetër, Megi është parë duke u argëtuar me motrat e saj. Vetë ajo nuk ka postuar asgjë në rrjete sociale por motra e saj, Marsi ka ndarë disa video ku shihet Megi duke kërcyer.

Kujtojmë që kohët e fundit është përfolur për një ndarje mes tyre. Në një intervistë kur u pyet nëse është “single dhe e disponueshme, Megi tha: “Gjithmonë. Jam shumë hermetike. Nuk ka asgjë për të ndarë. Unë për momentin jam shumë e angazhuar me punën time…”, u përgjigj ajo.

Sakaq, vlen të theksohet se dyshja ndiqet akoma në rrjete sociale.  

4 Komente

 1. V
  Vin

  levizje prej te semuri mendor mu duken , jo si kercim.Edhe muzike me te peshtire skam degjuar ndonjeher.

  1. A
   Anri

   ahahahahhahahah...me sa duket qenke nje gazetar tallava per vete qe na hape barkun.. ahahahhahahahahah...ca jeni ju more qe postoni felliqesira te tilla...e kujt ju be vone per te illa...lajme qe i thoni ju..ahahahahahhaha...Hapni me mire nje suplement e mbusheni me lajme prostitutash e mblidhni tere Shqiperine po deshet..

   1. K
    KURVARI

    Sparjaten e beka mire kjo

    1. D
     Drilon

     Lajm pa interes. Asnjerin nuk njoh

     Lini një Përgjigje