VIDEO/ Stjuardesa zbulon sjelljet negative të Jennifer Lopez me stafin: Po të kishte qenë dikush tjetër do njoftonim policinë

15 Maj 2024, 15:04Lifestyle TEMA

VIDEO/ Stjuardesa zbulon sjelljet negative të Jennifer Lopez me stafin: Po

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez nuk tregon një sjellje të mirë ndaj stafit të hoteleve dhe restoranteve ku ajo shkon.

Një video që po bën xhiron e rrjetit, stjuardesa greke e avionit në të cilin këngëtarja po udhëtonte drejt Dubait tha se Jennifer ka tregur një sjellje jo të mirë ndaj punonjësve.

Vajza në fjalë u shpreh se aktorja ka qëndruar disa orë duke zgjedhur rrobat që i pëlqenin për të veshur dhe për këtë arsye stafi u largua 45 minuta me vonëse nga avioni, ndërsa tha: “Çdo pasagjer tjetër që do ta bënte këtë ne do të thërrisnim sigurinë dhe policinë.”

“Unë punoja në klasin ekonomi, ndërsa ajo ishte e rezervuar në klasin e parë dhe atje secili ka kabinën e tij, kështu që kur ai mbyll derën e tij nuk keni kontakt me të as kur e shihni. Megjithatë kur kemi një të famshëm në aeroplan i gjithë ekuipazhi thërrasin njëri-tjetrin dhe të gjithë jemi shumë të emocionuar. Zakonisht në kohët e vjetra kur punoja në ekonomi, kur mbaroja shërbimin, kalonim në klasin e parë që të kishim mundësinë të shihnim personazhin e famshëm nëse ai ka dalë nga kabina e tij dhe nëse ai duket i afrueshëm, mund t’i kërkojmë të bëjë një foto. Por ne ende na pëlqen të shohim kabinën dhe të themi ‘aty fle Jennifer Lopez’. Kështu mbarojmë shërbimin dhe unë bashkë me një vajzë tjetër shkuam në klasin e parë dhe sapo shkuam stafi i saj ishte negativ. Ne themi “çfarë po ndodh?” dhe kështu me radhë dhe ata thonë “ajo është e çuditshme, ajo as nuk do që ne ta shikojmë, nuk do që ne t’i drejtohemi asaj, as nuk do që ne ta pyesim se çfarë do të hajë dhe i gjithë komunikimi që kemi është me asistentin e saj”. Mirë, nuk i kushtuam vëmendje, kështu është në këto fluturime. Kështu ne vazhduam. Por nuk ndalet me kaq pasi kur mbërritëm në Dubai, fluturimi specifik ishte Los Angeles-Dubai, 16 orë fluturim shumë i lodhshëm dhe u vonuam gati 45 minuta.

Kur pyetëm pjesën tjetër të ekuipazhit se pse ndodhi kjo vonesë, ata na thanë se Jennifer Lopez po ndërronte rrobat dhe po ndryshonte përsëri rrobat, nuk ishte gati të zbriste. Në mes të gjithë kësaj, ajo nuk foli as me ekuipazhin, domethënë ekuipazhi thjesht e priste atë. Ajo ndërroi rrobat sikur të ishte shtëpia e saj. Nuk është një avion privat së pari dhe së dyti çdo pasagjer tjetër që do ta bënte këtë ne do të thërrisnim sigurinë dhe policinë”- tha stjuardesa.

5 Komente

 1. C
  Cimi Velania

  Jevgu kur ra ne pare ley bythen me kos

  1. M
   Mati

   J Lo ne 2005 mos gaboj kerkoi ne Londer qe para se ajo te kalonte nga restoranti ku po darkonte te hoteli te sperkatej me parfum, qe ajo te mos e parziente frymen me njerez te zakonshem. Kur e moren kete kerkese Metropolitan police ( shefi) i tha fuck off. Ne i tha nuk i bejme gjera te tilla qofte dhe per queen Elisabet.

   1. P
    Porto Rico garbage

    Eshte njeri shume i keq, kjo vjen nga origjina e saj e varfer ku eshte rritur. Ka nje egoizem ne sens negativ, kerkon te poshteroje njerezit qe ka rrotull. Ata qe i sherbejne ne shtepi, thone qe ka rregulla qe po i shkele, pushohesh menjehere. Psh: Po i dhe goten e ujit ne krahun e gabuar apo ne lartesine e dores qe do ajo, fillon ofendon.

    1. L
     Leonardi

     Kjo vjen nga kultura e ceket dhe nga rrenjet e saj te varfera ....sjellje te tilla jane tipike te nje njeriut qe pasurohet shpejt ...

   2. V
    Vk

    Epo ne europe ja shfryejne pordhet kesaj . Garbage, ka rene jevga ne lek oree Ka bere lek duke tund bythen , e vetmja gje qe dine te bejne jevgat

    Lini një Përgjigje