Berisha i lëshon Adriana Kalaja-n, Evi Kokalarit: Ti çdo gjë në jetë e ke nga dashn*rët. Ajo i nxjerr videon virale që do pushtonte Ambasadën

4 Tetor 2022, 19:48Politika TEMA

Berisha i lëshon Adriana Kalaja-n, Evi Kokalarit: Ti çdo gjë

Sali Berisha i ka lëshuar Adriana Kalajan, Evi Kokalarit, pas kritikave të kësaj të fundit për zhvillimet e fundit në PD.

“Më vjen çudi se ata që kritikojnë garën dhe na bëjnë moral, i janë pervjedhur gjithmonë asaj.

Çdo gjë në jetë e kanë fituar dhuratë nga prindërit, bashkëshortët dhe das**orët”, shkruan Kalaja.

Evi Kokalari i ka nxjerrë ndërkohë Adriana Kalajas, videon kur ajo betohej se do pushtonte Ambasadën e SHBA.

 

67 Komente

 1. 1
  1

  PLASI NE KUCOVE

  1. m
   mark

   plasi ne ....................... bordello

   1. L
    Lirije Bërisha hajdutja nongrata

    He de mos u zini se do bashkohemi ne nje front opozitar. Adriana Kalaja, zonja kokpalari ,Gazja, Muli , Albana Vokahi, spiuni I.M , Pa loqja dhe Ija e Bes Kallakes. Dash Shehja , Medihoxha, Jambabi Malltezja, Grida e Babalja. Po ku I mblodhe moj kasolle. lol

    1. S
     Sali Legeni

     Hahaha! I madh!

    2. U
     Unë jame Muhamet Sytari një jev Turke por banoje n

     Haha do pushtome Ameriken dhe Ambasaden Amerikane. Keshtu thoni për here mite Turqit ose Muslimanet Ku do nëper bote. Do ta sho Amerika se Kush jemi ne do ngrejme flamurin e islamit në shtepine e Barrdhe e lloje e lloje budalleqeshe

    3. M
     MOKRARI

     PO ME KETE KOKXHUNGEN DO FITOJE SALI BERISHA PUSHTETIN.E MOJ SHQIPERI KU PASKE VAJTUR TI .

     1. K
      Kalaja Petrelë

      Nëse do kishte konkurs për femrën më të shëmtuar në Shqipëri,kjo do te merte vendin e parë me diferencë të thellë nga vendi dytë që është Albana Vokshi .

      1. A
       Artan

       Harrove ate te palmave,apo ajo eshte burri i Enkel Demit

       1. U
        Une

        Ahahahahah! Plotesisht dakord:) E shemtuar jashte dhe brenda...sterr

       2. S
        ShkelXeni bythqir e vrases nongrata

        Ne vend te pare per shemtire , plehre e putane cmendine eshte Argita bin babi bin Brrisha . Ne vend te syte për femen me te shemtuar po fare fare eshte Jamabikaruci bin babi bin malltezja baxhelle

        1. a
         aleks

         hahaha e sakte

         1. a
          arifi

          hahahahahah

         2. T
          Tartufi

          Histori ,,,,,, kurvash histerike,qe ndjekin burdellot e partive politike.

          1. H
           Haa estrade e foltore-nevojtore

           Si ka mundesi gjithe debilat jane mbledhur ne foltore,-nevojtore dhe ish PD kjo femer eshte ne kategorin e ujkut te Fierit dhe Fevziut Shkullakut Canit . Keta duhet te behen teme studimi nga profesor te psikollogjise

           1. J
            Jari

            Kur ka ngel PD ne doren e nje injoranteje si puna e kesaj baxhelles, eshte shenje se nuk ka per te bere prokopi.Nuk mjafton vetem nongrata e kryetarit,por i duhet te mbledhe edhe llumin e Tiranes brenda radheve te veta !!

            1. B
             Bukurie

             What i this America is the major pover of the world, but this psichopathy would conquer the castle

             1. N
              Ne emer te popullit

              O langaraqe si gjithe langaraqet e PD....ik po ta mbajti piçka

              1. S
               Shqiptari

               Me duket mua apo keta te foltores kane fjalorin me te piste te mundhshem?! Si njerez rruge, te paedukate!. Menjehere fillojne e atakojne tek mardheniet intime, dashnori, dashnorja, ke shkuar me kete ke shkuar me ate (nuk ka rendesi sa e vertete eshte, mjafton te njollosin kedo), edhe te tyret se ata nga krahu i kundert ose qe nuk iu binden (si kryeprokurorja Ina Rama) po e po, as nuk diskutohet. Nuk e kuptojne qe kjo i ben thjeshte gjithnje e me te neveritshem. Njerez qe nuk kane argumenta dhe qe sulmojne ulet.

               1. G
                Grupi parlamentar

                E ke menu na i her ti qe sikur Gridare Duma te ishte nga rradhet e PS ? Si do fliste Sal Birisha per te ? Sa here do ja përmendte Salianjin? E per me teper, ne çdo dalje ne parlament do pëlliste qe deputetet e PS jane te pamoralshem. Ky moster , qe ka bere moral dhe per motren e Taulant Balles ska thene asgje per deputeten e PD. P.S. une vete jam per mosnxjerrjen kurre ne publik te marrdhenieve personale, familjare dhe intime.

                1. d
                 dikur

                 Nuk te duket po ashtu eshte. Duke filluar tek kryetari "legjendar " qe historikisht sharjen nga familiaret e ka pasur armen e preferuar te debatit politik. Nga ana morale po se po te tipit "lavire bulevardi" apo "motra dhe mamaja jote bredhin moteleve" apo "buçe" etj. por edhe kur gjoja ka diskutuar ne nivelin ideologjik i majt apo i djatht edhe aty perzien familiaret duke thene qe "babai yt ishte komunist" prandaj argumenti yt nuk vlen. Nuk ka sanje koncept ideologjik qe te sherbeje si baze e diskutimeve ne ate grupim qe drejtohet nga provinciali i dikurshem me valixhe druri i cili nuk pati ne rinine e tije etapen e mardhnieve seksuale normale. Ai gjithmone i kthehet argumentit te munguar rinor , seksit, por tashme ne forme sharjesh per ata qe e shijuan. Kerkon te hakmerret me qytetin dhe bulevardin , duke i quajtur "horra" dhe "lavire " ato qe jetojne ne to.

                2. M
                 Mal Cori

                 Buqe që shqyejnë njëra tjetrën...... Mjerë ne. Hajde duro Edi Ramën deri në 2033.....

                 1. D
                  Demokrati i vertete

                  Pse ky burri Evi Kokolari perplaset gjithmone me buçet e foltores ?

                  1. I
                   IshDemokrat i diteve te para

                   Demokrati i vertete , nuk besoj se Evi ka per qellim t'i C'nderoje Prostitutat e Bordellos se Shpelles . Ajo thjeshte i c'vesh breket nga koka

                  2. S
                   Shqiptar

                   Në të sëmës shkofshi,aty e kini vendin se kini një surrat te gjith,kokat hëngshi.

                   1. k
                    kashi

                    pse jane kaq budallenj keta pd-istat

                    1. P
                     Pd i doli pronari,plaku matuf kriminel

                     E more sali komunisti kriminel,ku i katandise dhjerokratet,jo vetem pijanecet e hajdutet po zihen me njeri tjetrin,por edhe kurvat po i nxjerin horrlleqet njera tjetres. Ti do enverin qe te rrije si mut e te duartrokisje

                     1. B
                      Beni

                      Duhet me pa,me degju, gjithe kurvat e Pd-ës.Ç'na ka gjet.

                      1. L
                       Luka

                       Dava kurvash te pd-së

                       1. V
                        Vega

                        Naka taka , si m**i, k**a Stani i Betishes ate bylmet ka ...

                        1. Roberto

                         Hajde kurve hajde. Skizofrene e kategorise nderkombetare. Mjere ajo dere qe e mban.

                         1. S
                          SBS

                          Hajde kafshë hajde, as për ti hipur e as për t'ja ngritur, po ku i gjejnë këto monstra, nuk di as për veten e saj, ka burrë që t'i qaset kësaj, kujt i bërtet ambasadores Amerikane? Pa le po i folka shqip me sa kuptohet, ka mësuar shqip ambasadorja? Moj kasolle ku na mblodhe, me këtë farë shpellarësh.

                          1. M
                           Melesini

                           C"far njeres jane keta....o zot naruaj...

                           1. I
                            Idajet

                            Punë kurvash...

                            1. K
                             Kush është DASHNORI ?!!!

                             Bravo Kalaja , j’a nxore të palarat Evit, e bëre me dashnor që i paska dhënë para , po haron Kalaja që para, zj Evi i ka dhënë dhe Doktori !

                             1. k
                              k

                              Degjenerata të neveritshme .

                              1. V
                               Vari PD

                               Hajde llum hajde

                               1. T
                                Tony E

                                Ish gruja Agustinit eshte kjo oooo sa rond qeka paska shpetu Agustini nga kjo

                                1. T
                                 Tropojani

                                 Shpresoj qe znj. Kim nuk ka bere Wax keshtu qe Adriana Kalaja ka rastin tja rruje dhe po te doje edhe tja lepije si profesioniste qe eshte. Me respekte Tropojani

                                 1. B
                                  Bisturia

                                  Me keto kurva leshverdha do marri pushtet salicevici!!!!e ku u katandise sali bei......

                                  1. N
                                   Nesti

                                   Evi Kokalari. Respekte per ate qe u a nxore bojen ketyre legenave te zhytur ne krime deri ne thirrje pe sulme terroriste ndaj ambasades Amerikane ne Tirane

                                   1. R
                                    [email protected] gmail.com

                                    Pune kurvash kokpalare

                                    1. D
                                     Dentisti

                                     Duhet te boshatiset komplet spitali psikiatrik nr5 nga pacientat ekzistues sepse ata jane njerezit shume here me te afte se te gjithe keta Foltorsa...dhe te mbushet me [email protected] Late gojen moj buce kur permend ambasaden Amerikane...laje ate goje te qelbur.

                                     1. D
                                      Dr. Nikita.

                                      Hahaaaa e mjera Ana... Po me vika shume keq per ty, por edhe te kuptoj...dukesh qarte qe ke disa vite pa u q...re, eshte normale skizofrenia tek nje grua qe ka kohe te gjate pa k...r, qenke tipi etanol per tu treguar grave te tjera se ne cfare grade shkon nje femer e paq...re, si dhe mungesa e nje orgazme.. Kurajo Ana, mos u terbo...duhet te dish se sot ka ilace per te arritur ate qe te mungon...ose qetesues nga lart...ose penetrues kallcuku nga poshte...nese nuk gjen pyet Tritan Shehun ne lidhje me prasin...edhe prasi, patellxhani, kastraveci...japin efekt qetesues.

                                      1. E
                                       Eda

                                       Kjo eshte ish gruaja e Agustin Koles,

                                       1. p
                                        psikologu

                                        zoti dr. kete eksperiment e ke bere te femrat e familjes tende apo jo. rrace muti

                                       2. F
                                        Franz Kafka

                                        Ketu ka nje gabim. Per nga ato cfare flet kjo duhet te ishte nenkryetare tek partia IM i cili per Ameriken foli per raketa, silura, nendetese dhe matrapike

                                        1. E
                                         Emiljano

                                         Dikush ti jape nje kar ballit kesaj se tmerroj njerzit.Keto lloj kafshesh qe shfaqin kte lloj histerie ne publik duhen mbajtur mbyllur ne kafaz se jane rrezik per njerezimin

                                         1. .
                                          ...

                                          Ahahahahahahahah

                                         2. L
                                          Late nam

                                          Po zihen kuckat ne leme Qaj neno qaj moj nene????

                                          1. n
                                           not po them

                                           Evi Kokalarin e ka share kjo gazete me keto komentues me rrenje e me kocke, ndersa sot i thur lavdi.

                                           1. H
                                            Himarioti

                                            Këtë Kalan unë e kam menduar kala të vërtetë por qenka vetëm kashun qenësh.

                                            1. Z
                                             Zina Sallaksja prosti

                                             Ça gallate,,, o zot na le te kenaqemi me keto çfaqe te bukura. Ka 30 vjet qe ky bisturia ça nuk i ka bere Shqiperise dhe shqiptareve, tani po i dalin na hundet. Ne te sëmës Sala Kokalari, Kalaja, I M, Mona silikoni e foltorja! O çu kenaqem

                                             1. m
                                              mirel

                                              Pune bucesh shqupise...

                                              1. A
                                               Autogole në Foltore .

                                               Doktor, Kalaja t’ë bëri me dashnore , mos mbaj në ekip lojtare që shënojnë AUTOGOLE !

                                               1. S
                                                Supaxhiu 300 evro

                                                Zot i madh ,cfar lloj komunikimi eshte perpara telekamerave ?Keto specie perfaqesojn zerin e opozites?Nuk mund ti bej krahasim me kafshet sepse i ofendoj .Ty e nderuar idiote amerika te fali Kosoven ndersa fytyra juaj Annibale dashka te pushtoj ambasaden ?Ne cdo shtet te europes prokuroria do te hapte nje fashikull ndaj cdo lloj kanibali sepse nxit dhunen dhe kercenon jeten e personave te ambasades.

                                                1. t
                                                 tata luigji

                                                 Karlaja paska be namin,kokepalari paska fole drejte tani Kokepalari don vetem leke, karlaja dhe kjo leke don, por keni meshire tek Salih bin laden se me gjithe sponsorizimin qe merr nga terrorizmi iranian nuk po i dalin llogarit, tani qe leket ju mbaruan dhe nuk po e mban foltoren te bashkuar po i dalin te palarat Si u katandis pd me kete terroris qe per 32 vjet nuk i hiqet pd Hajt ne te semes se shqipetaret kane partine e spijunit like hajduti

                                                 1. n
                                                  nino

                                                  Mos hyfsh ne gojen e kurvave.... Ky eshte Sali non grata, te tillat i shkojne pas,kurva dhe shpellare, ka dhe gomar.

                                                  1. E
                                                   Emanuela

                                                   O berish o PD, ku je katandisur me ca horra e ca sorra. Të paktën kokalari ka zgjuarsi, por kjo kalaja rërës, kjo është sfaçat fare, turpi dynjas që mendon se kjo mund të jetë pjesë e administratës berishës, nëse lurrë noj here do vijë në pushtet. Kjo kalaja rërës, me grida e vokshe, bëjnë grupin Lemeria, ku beqarët betohen se nuk martohen kurrë, e jo më të marin kredi, me një nga këto, për grua, sepse e dinë që është vetvrasje. ????. Pupupu, as ke oborri i PD mos i fusni, se qelbin doodorantin që janë lyer.????

                                                   1. Q
                                                    Qe ala te merresh me nji hale si berisha o cudi e

                                                    Emanuela , por berisha eshte Kryeputana e gjithe ksaj Bordello ne Politike hahaha . berisha ishte Bushtra e rrugeve ,qe s'la car qrni pa marre neper goje dhe terhoqi me vete ,gjithe bushtrat e rrugeve ne ate vend edhe pse nuk do duhej kurr nga media ,ti hidhej si lajme shoqerise shqiptare kjo injorance qe prodhon haleja e pd -s . Kjo tregon qarte se ne cfar grope injorance eshte bllokuar dhe qelb shqeria shqiptare . Prandaj s'mundet te zhvillohet si duhet ai vend ,sepse Haleja eMedie eshte Oksigjeni se Keqes ,krimit degjenrimit e injoirances ne ate vend ku per cudi ,nuk ka asnji forc ti mbylli dyert dhe leri shqiperine te marre frym lirishte si gjithe Bota si Njerez ...

                                                   2. g
                                                    gjinekologu

                                                    Dava kurvash qe poo e kalojne me dhimbje menopauzen

                                                    1. K
                                                     Kapedani

                                                     Bir Selmani nënës ke te qaj me parë, ty qe je piçkë-shqyer apo ate baxhellën qe do vetëm kar. Moj kasolle ku na mblodhe.

                                                     1. P
                                                      PRoShi

                                                      Këta janë të gjithë të çmendur?! I ka mbledh Saliu bashkë ashtu si muti mizat përreth. Kë të zesh e kë të lesh? Janë për tu hedhur në votrën e parë të analeve.

                                                      1. D
                                                       Drejtshkrimi

                                                       Kjo Kalaja-n,mbiemer i huaj eshte?

                                                       1. S
                                                        Shkodra Loce

                                                        O zot çfare çmendurie. Ketyre nuk u ben derman as spitali psikiatrik..!

                                                        1. m
                                                         medet

                                                         Kokekashta e ka vendin te burgu i grave

                                                         1. M
                                                          Muli Luli

                                                          Ka gjetur tenxherja kapakun . Kjo që do të pushtonte ambasanën amerikane është një sakate nga trupi , po më keq akoma nga trutë. Kjo reagon tamam si një nga ato të rrugës , pa pikë dinjiteti e profesionaliteti. Me këtë dhe Kokpalarën , demokratët e kanë siguruar fitoren .

                                                          1. Z
                                                           Zina sallksja e çmendur

                                                           Kjo Kalaja po, e pushton ambasaden amerikane kjo? Kj te ha m…n aq trime eshte. E shkreta eshte e çmendur

                                                           Lini një Përgjigje