Debate në Kuvend për Portin e Durrësit/ Rama-Sulës: Mos bërtit ti gjel deti i Peqinit

9 Nëntor 2022, 10:49Politika TEMA

Debate në Kuvend për Portin e Durrësit/ Rama-Sulës: Mos

Futja me procedurë të përshpejtuar e pr.ligjit për Portin e Durrësit ka sjellë debate mes kryeministrit Rama dhe deputetëve te opozitës. Rama i konsideroi demokratët si të pafytyrë që nuk dinë se çfarë bëjnë.

Kryeministri debatoi ashpër me deputetin demokrat, Dashnor Sula të cilin e quajti “gjel deti i Peqinit”.

"Edhe mos bërtit ti gjel deti i Peqinit…sepse ju po të kishit ju fytyrë ju nuk i bënit Shqipërisë ato që i keni bërë. Ju jeni paguar me para ruse për të rrëzuar qeverinë e Shqipërisë", tha Rama.

24 Komente

 1. L
  Le communisme, le parti de la paix et de l'amour

  Edi Kaposhi Karagjozi- pse vetem ky Kadaf ka te drejte te ofendoje! = lol

  1. T
   Toni

   Keto te PD-se nuk e respektojne njeri-tjetrin asnjehere dhe kete e pame edhe ne kete takim,vec gumezhijne si miza

   1. t
    titi

    hahahahah ashy w ka bere veten mir ja ka thene

    1. H
     Henri

     Vazhdoni kryeminister qente le te lehin karvani ecen perpara

     1. j
      juli

      e kan zakon kto te pd i djeg e verteta e hidhur e parave ruse

      1. k
       koli

       tamam si gjel deti mire e ka then nuk ka fjal me te mire per ta pershkruar

       1. G
        Goni

        Turpp se si mund te kemi deputet si keto te PD-se,te parespektueshem

        1. r
         rejnord

         une do thoja pule deti e lagme ahahaha

         1. A
          Armand

          Po semos din noj gje tjeter ata vec me kakaris

          1. A
           Arjan

           Aq din aq bejn o pasha ca te bejn mos i kerko gjera jash mundsive hahahah

           1. E
            Erald

            Zot na zuaj se ca leshkosh kemi ne parlament

            1. O
             Odi

             Po normal se sdin te flasin si njerez jan rritur me kafsh

             1. D
              Devi

              Sjan njerez kta normal qe do bertasin jan rritur mes pyllit

              1. Y
               Ylli

               Jan per te ardhur keq nuk din te lidjin dy fjal vetem te bertasin din

               1. A
                Ardi

                Se kuptoj pse lodhin koken me kto budallenjt e pd

                1. n
                 niko

                 ja ke gjet fiks emrin sepse vertete ashtu prerje ka hahha

                 1. l
                  lili

                  Po ata jane mesuar te bertasin brenda kafazit te tyre

                  1. a
                   alfred

                   Sa me pare te zhduken keto qelbesira nga jeta e cdo shqiptari sepse keta gjela na lan mbas kaq vite

                   1. A
                    Ari

                    Hahahahaha cfar krahasimit edhe mu pa duket si gjel deti

                    1. B
                     Bardha

                     Duhen te zhduken te gjith ato deputat e blere nga rusia me ne kryen ate non graden qe bertet dit nat per sovranitet

                     1. P
                      PER ATA QE NUK E DINE

                      GJEL DETI ME PISTOLETE NE FUSHEN SPORTIVE TE PEQINIT

                      1. P
                       PER ATA QE NUK E DINE

                       GJEL DETI ME PISTOLETE NE FUSHEN SPORTIVE TE PEQINIT

                       1. .
                        .

                        gjelat e peqinit jan me nam .te shijshem dhe nuk duhet te krahasohet me nje debil si dasho gomari.

                        1. B
                         Batuta e vitit 2022

                         Batuta e vitit 2022 ( Gjel deti Peqinit) deri sa te vdesi ky koke rrosaku nuk do ti hiqet epieti Gjel deti Peqinit hhaaaaa nuk ka me bukur

                         Lini një Përgjigje