“I marrë”, Ilir Meta përplaset me komentuesin: Edi, mos pi mall, bëj palestër

31 Mars 2024, 10:42Politika TEMA

“I marrë”, Ilir Meta përplaset me komentuesin: Edi, mos pi

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka kthyer në një rutinë që çdo ditë publikon video nga palestra.

Meta po bëhet më aktiv në rrjetet sociale se në politikë, ku së fundmi ka filluar të kapet keq me komentuesit.

Një nga këta të fundit e quan të marrë dhe që imazhi i tij nuk i duhet kujt dhe kaq ka mjaftuar që Meta t'i kthehet.


“Edi, mos pi mall, por bëj palestër”, i kundërpërgjigjet Meta komentuesit.

“I marrë”, Ilir Meta përplaset me komentuesin: Edi, mos pi

2 Komente

 1. Z
  Zylyfi

  Po ku je mo aga u bere gango ne pleqeri .Edi Rames as te gishti i vogel i kembes nuk i vjen dot bej sa te duash paralele dhe ne tra te ecesh .Kur ecen ne bulevart nje qytetar e kupton shpejt sa te madh e ben hapin aq agaje se je mesuar me gropat e baltes ne fshat ik aga se s nuk ja del dot atij personi qe ka lindur e rritur ne qytet .

  1. G
   Gimi

   Po luan koqe me shqiptarte qe i vjedhi deri ne kocke. Bravo i koft nese e pret vdekjen i lire pa dhane llogari …..hajn i poshter. Merre me mend kush ka qeveris shqiperin dhe tani si prostitut ne media sociale luan koqe me shqipot.

   Lini një Përgjigje