Ilir Meta prezanton ekipin e Kurbinit që do trondisë zgjedhjet, as 15 veta nuk janë

4 Shkurt 2023, 11:45Politika TEMA

Ilir Meta prezanton ekipin e Kurbinit që do trondisë zgjedhjet, as 15

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar takim me strukturat në qytetin e Laçit. Por siç shikohet në fotot e publikuara nga vetë Meta salla ku janë mbledhur ekipi drejtues i Partisë së Lirisë në Laç është 'plot'.

Kur qytetarët e Laçit morën vesh se zoti Meta do vinte, të gjithë burra, gra, fëmijë dolën ta prisnin me buqeta me lule në duar për të nderuar njeriun i cili do sjell investime në këtë qytet.

Meta zbriti nga makina dhe pa që njerëzit po largoheshin me vrap ai pyet, kryetarine LRI në Laç po këta çpatën që ikën. Kryetari i LRI në Laç: Ne i thamë që do vijë Luiz Ejlli prandaj u mblodhën aq shumë se ndyshe nuk mblidheshin për ju.

Meta i mërzitur vajti në një lokal aty pranë, pa disa burra dhe u ul pranë tyre dhe ata e pranuan në tavolinë. Por ndërkohë ai i thotë fotografit: Shkrepe një foto ta kemi kujtim nga këtu me ekipin drejtues të LRI, ndërkohë ata që ishin në tavolinë e panë çuditshëm.

Pas kësaj Kreu i LRI, Meta i shpërndan fotot në Facebook dhe shkruan se: ‘Kënaqësi ta nisja ditën duke takuar ekipin tonë drejtues të Kurbinit në Laç.

Fitorja e Kurbinit do të jetë ndër më dërmueset për t'i dhënë fund monizmit në pushtetin vendor dhe për t'ua kthyer bashkitë qytetarëve duke iu shërbyer me transparencë dhe përulësi’.

Ndërkohë komentuesit kanë reaguar se me kaq njerës nuk merr as një kryeplak fashati jo më bashkinë.

Siç duket dhe nga fotot influenca e Metës tashmë është zvogëluar aq sa mbledhjet i zhvillon në lokale me pak dritë. Por e sigurt është se me këtë ekip të madh fitoren e ka të sigurt.(Voxnews)

Ilir Meta prezanton ekipin e Kurbinit që do trondisë zgjedhjet, as 15

8 Komente

 1. S
  Shqiptari

  Jane djem me potencial qe jane bekur nga vete shejti shna Nu ne kishen e Laçit.

  1. r
   robi

   Fitoren me te thelle spiuni Agush askush kokeducja do ta arrije ne fshatin Pjeze ku ndodhi lokali Golden. Me pronarin e ketij lokali tashme ne kerkim nderkombetar per zhdukjen e nje personi leshelija bente shpesh darka e dreka ku ne krah te djathte te spiunit Agush askush kokeducja ishte Altin Hajri tashme nen akuze te forte per zhdukje kufome.

   1. C
    Coli

    Like Hajduti eshte rival me Nard Ndoken ..... Kush e ka partiçken me te madhe? Likja e ka se Ka Monen. Tit Servilin .Brumbullarin. ..Bibilush in. ..Neshon dhe Manjanin antare partie dhe ca kalamaj qe i genjen me ndonje celular

    1. c
     ce

     mos harro dhe cupelinat 16 vjecare te trajnuara ne haremin erotiko naziskin te Jales per te mbushur sallen e shtypit kur flet spiuni Agush kokekatruvja tek Cim pordha qenefi tv.

    2. A
     Abazi

     Ore njeriu me i urryer ne shqiperi nga e majta dhe e djathta eshte ky.Nuk e kupton ky njeri se cfar eshte.

     1. L
      Lulgrushtja

      Një më të gjatin do ta fitojë, edhe atë me kontributin e Kokmadhes* (!)

      1. L
       Laci

       Ate … rrocken e Noc Rrokut do mare spiuni hajduti Meta.

       1. r
        raul

        Eh cfare kohe ka ardhur o njerez. A e mbani mend dikur spiunin Agush askush kokeducja ne mes te salles tek Asllan Rusi me pamjen e liderit dhe salla e mbushur me lristet e Jales dhe sharebajgat e Haremit te Jales ne ekstaze te plote duke brohoritur liderin qe mundohej te imitonte Fyrherin e Rajhut te Trete ne mitingun e famshem te Nurembergut. Eh sot ai nuk mbledh dot as 10 vete ne salle se gjysma e salles eshte e importuar nga Tirana me cupelinat e Jales te paguara vetem per te mbushur sallen. U dhi nusja ne kale, u shfry si tollumbace i forti i pazarit te ri qe ben thirrje per marshim drejt Tiranes me 11 shkurt . Sheh endrra ne diell hunderri dhe mban me tulla te nxehta ato mjerane qe i besojne akoma endrres ne diell se Hu Xhintao 80 vjecar i foltores se vicidolit mund te ringrihet perseri ne pushtet . Kurre me ne pushtet perbindeshi i vicidolit dhe spiuni Agush kokeducja me hanxhar ne dore.

        Lini një Përgjigje