Kujtim Gjuzi: Vetësakrifikohem për deputeten Jorida Tabaku, ajo e meriton

19 Tetor 2022, 15:55Politika TEMA

Kujtim Gjuzi: Vetësakrifikohem për deputeten Jorida Tabaku, ajo e

Kujtim Gjuzi, kryetari i Partisë Konservatore, ka thënë se kandidati për kryebashkiak të kryeqytetit, kandidati duhet të jetë nga Tirana.

Kështu ka këmbëngulur sot në “Shqipëria Live”, ndërsa u vetëshpall kandidat për deputet.

Por, Gjuzi duket se është i gatshëm të sakrifikojë kandidaturën e tij për deputeten e PD-së, Jorida Tabaku.

Sipas Gjuzit, Tabaku e meriton të kandidojë për Bashkinë e Tiranës dhe për më tepër e fiton.

 

6 Komente

 1. n
  nji Gjuhez ne Stanin e Kurverise Bagetive

  Nderzimin artificial e deklarojme te hapur brenda Stanit PD-s

  1. K
   Kujtim Gjiza

   Ky eshte mithomane ,masturbohet me foton e zonjes balona tabake haaa sa poshte ka rene politika

   1. J
    Jari

    Kujtim Cari Gjuzi, në votimet e kaluara 2 vota mori në Tiranë, ai nga që e rrihte Gruaja flinte në Kryesinë e Kuvendit, bile aty qëndroi dhe natën e vitit të Ri, ky Narlmadhënia është një koqe kandari sa edhe votën e vet nuk e ka të sigurt.

    1. L
     Lesh je

     Beje o z. Gjiza kete vetesakrifikim per Joriden. Nje hale me pak dhe ASPAK dhembje

     1. N
      Nuk tregohen gjona te tille per femren o maskara

      Ja bone cfar bone dhe ku -ja bone ? Mos llap medieve ne Opinion . Cfar Perversi qeka maloku mustaqedhim ! Shifen si ja bo me dor Vrymen e Bythes se Deputetes Tabaku si me ja pas mat Perimetrin e Vrymes tuj u mburr se ja paska zmadhu dhe se ajo e meritoka me demek gishtin e modh te ktijna ne Byth Tabakes . Sa i poshter paska ken . Tabaku me duket se osht e martume e ja paska bo ne Bythe ky gjasme . Cfar maskarenjesh jane kta Banda e PD-s .

      1. K
       Koleg i parkut te MMP

       Gjuzi , gjiza te shijon ne sheshin e Tabakeve , se kete pune te paret tuaj e kane bere vazhdimisht . Tani te pelqen dhe ty si pijanec mejhanesh qe je .

       Lini një Përgjigje