VIDEO/ Aktivistja që tërboi Berishën: Ju jeni të pasur, jepni nga xhepat tuaj për të varfërit (kërkojnë t’i presin fjalën)

29 Qershor 2022, 09:20Politika TEMA

VIDEO/ Aktivistja që tërboi Berishën: Ju jeni të pasur,

Një aktiviste që ka marrë pjesë ditën e djeshme në takimin e Sali Berishës me të ashtuquajturën shoqëri civile, ka zënë ngushtë Berishën.

Ajo e ka bërë atë përgjegjës për situatën në të cilën ndodhet Shqipëria dhe ka kërkuar nga ai që të kontribuojë nga xhepi i vet për të varfërit, pasi është në gjëndje të mirë financiare.

Gjatë fjalës ajo është ndërprerë nga moderatori Altin Goxhaj, i cili ka kërkuar t’i ndërpritej fjala pse po kritikonte Berishën.

56 Komente

 1. W
  Whitesnake

  Epo ku orienton nderprerjen e fjales ai karagjozi i shemtuar ngjitur me Berishen, vari karin muhabetit.

  1. K
   KQZ

   Po ku ka fjale te lire me Berishen! As ka patur ndonjehere, as do te kete! Ai e shkaterroi Shqiperine.

   1. v
    vk

    te japim nga xhepi qe te ndihmojme te varferit. Hajde politike hajde... zonja paska koncepte romake te shtetit. Edhe djalli e ka zili kete qeveri..ou? po ai doktorr berisha qe paske shume respekt ti, mos i vrau gje protestuesit si puna jote me duar ne xhepa para ca vitesh ai?

    1. v
     vk

     qe kur mburret duke thene jam besimtare, nuk ke nevoje te degjosh ca thote me vone

    2. l
     lenci bira

     Bravo tregoju fytyren ketyre hijenave qe pretendojne se jane e ardhmja me nje terrorist si salih bin laden BRAVO BRAVO BRAVO

     1. F
      Flamuri

      Bravo, por akuza juaj do te marre pergjigjen e merituar nga SPAK-u i Arben Llalles!

     2. Q
      Qytetare i varferuar nga Bandat Fake>Politike PD L

      Nuk dua aspak t'me afroje ky Kraraputane e KOmbit e Kryekriminel ,ky Cop Muti ne Halene e Njerezimit -asnji lek ,asnji lemoshe prej ksaj fare te ndyre te Njerezimit ,sepse Dinjiteti i Atdheut time vlem me shume se jeta ime si Shqiptare i Vertete .Dua vetem ti cpo Kafken me Mute ne lule te ballit dhe mar zvarre dhe hudh ne Halene Publike te Tirones ,aty ku meritojne te jen funderinat e Njerezimit si ky Kerme Shpelle ! Kush lufton per para ,e ka prirjoritet parane harron gjithcka jovetem Atdheun e dinjitetin e te pareve ,por edhe te afermit e tij dhe madje familjen .

      1. K
       K

       Maloku rrethohet nga degjenerata të paguar dhe manipolon situatat me TV e korrupsionit. Ai Nuk është mësuar ti pergjigjet te vertetës. Non grata të dorëzojë gjënë e vjedhur popullit.

       1. E
        Era

        Braaaaavooooooo

        1. S
         SBS

         Adresim i gabuar tërësisht.pasi bëri gjihë këtë rrokopujë për Shqipërinë,i adresohet SB i cili së pari duhet të japë llogari për shumëçka ka ndodhur në Shqipëri gjat qeverisjes së tij me PD ,pret lëmoshë nga një nga personat përgjegjës ndër më kryesorët. Je vajzë e re ,nuk ke provuar në kurriz ti se ç'zullume i janë shkaktuar vëndit nga ky njeri që ti i kërkon të lajë m.tin me shu..ë Unë nuk pranoj asnjë qindarkë në këtë rrugë ,po organet e hetimit dhe ato ligjzbatuese të gjejë ku dhe si i ka manipuluar dhe fshehur paratë e shqiptarëve tek familja ,militantet dhe vet PD ,po nga këto të ardhura që duhet tja kthejë vëndit plus vlerat e dëmit të shkaktuar në qeverisjen abuzive për të cilën shqyhet se është i pastër ,ato duhet të rishpërndahen moj vajzë dhe jo vetëm për të por për gjithkënd që ka fëlliqur veten me hakun e fukarejve.

         1. G
          GEZUAR BAFTAJAR

          Bravo koqja Altin je njera KOQE e saleh KUFOMES koqja tjeter Jane kapxhia malkoe ai TJETRI QE ESHTE si QEN i terbuar. Po' KETO OJQ SIKUR I PAGUAN SORROSI APO E KAM GABIM

          1. G
           GEZUAR BAFTAJAR

           Bravo koqja Altin je njera KOQE e saleh KUFOMES koqja tjeter Jane kapxhia malkoe ai TJETRI QE ESHTE si QEN i terbuar. Po' KETO OJQ SIKUR I PAGUAN SORROSI APO E KAM GABIM

           1. 2
            21

            Te lumte! Kur nje grua e vetme vlen edhe me shume se 1000 gjitholloge histerike tallavaje, politikane dhe intelektuale servile, qe prostituojne, qe vene gjoba, qe sodomizohen. Bravo zonjes qe ju thyen brinjet nga te gjithe anet dhe qe nuk shet dinjitetin dhe zgjuarsine e saj si qindra letyra, qe ulerasin perdite te na mbushin mendjen se nje gomar plak, i diskretituar nderkombtarisht si hajdut dhe terrorist dhe me nje mal krimesh dhe humnerash ku hodhi Shqiperine, ushtrine, rendin, financat dhe drejtesine, do jete e ardhmja dhe shpetimi i ketij vendi nga putra e Edvin Rames

            1. B
             Bisha NANO

             TE LUMTE MOJ MOTER PER KURAJON QYTETARE… POR KJO KLASE POLITIKE ESHTE BASHKE, DHE PO I PI GJAKUN KETIJ POPULLI… VETEM NJE NJERI JA U BENTE GROPEN KETYRE FELLIQESIRAVE, POR AI, KA 37 VJET QE ESHTE SHUAR NGA KJO JETE….

             1. D
              Dajti

              Komenti me i mencur deri tani. Po, vetem ai mund ta zgjidhte nyjen gordiane te krijuar nga klasa politike shqiptare keto 30 vjet.

            2. F
             Fjala ime

             Me beri pershtypje te madhe se dje pashe bashke me Saliun ate mjekun Alimehmeti; e quaja njeri te mire dhe mjek te mire se na jepte keshilla per covidin, por edhe dyshoja ne qendrimet e tij. Tani valle a mund tu besosh ketyre mjekeve se duan te miren dhe i sherbejne njeriut human?! Ky eshte betimi i Hipokratit per Alimehmetin dhe Sali Berishen si mjek?! Kerme kriminale deri ne palce! Po jo vetem, prane ishte dhe pseudoaktori Mehdi Malaj? Valle aktori keshtu sillet dhe ne skene qe thote do derdhim gjak me te vertete?! Po sot lexoj se pseudoaktori tjeter Neritan Liçaj thote se do jap jeten per te ikur Edi Rama dhe per te ardhe Sali Berisha! Mos jane çmendur njerezit ne Shqiperi dhe duhen izoluar ca nga keta se s'u a ka borxh me as Shqiperia e paster dhe as Vlora apo qytet tjeter qe ta kermezojne prape per bythen e viçidolasit Sali Sheqerja? Do tu thosha vlonjateve qe ate bustin e Avni Rustemit ta vene ne hyrje te qytetit se Shqiperia dhe Vlora s'paska me burra, por burra vetem per femra dhe para; do tu thosha qe ta fshehin dhe flamuri se dje ekspozonin nje femer qe per breke dhe mbi sisa kishte vendosur flamurin me shqiponje! As trembej se mos ti hante veren dhe sisat shqiponja. KU veni njerez, varri hapur eshte , por te pakten te shkoni me nje fare dinjiteti dhe jo si kerma te Sali Sheqere Kriminel Berishes!

             1. P
              Perse

              Ej milet , kjo eshte trushperlarja me e forte qe kam pare deri tani ! ISHTE mjek i mire por tani mqs u pa me Saliun smerr vesh nga mjeksia!!!!!! Ai PSEUDOAKTORI tani as aktor ska qene kurre sepse u be ma Saliun!!!!!! O zot i madh , si mund te katandisen mileti ne kete pike nga tifozlleku politik????

             2. N
              Nari

              Personi qe eshte pergjegjes per shkaterimin e Shqiperise keto 31 vjet,pasi shpallet edhe nongrata nga SHBA per korrupson madhor dhe pengim te drejtesise,na mer flamurin e shpetimtarit te vendit e te popullit,i rrethuar nga nje tufe bythlepiresish,qe mezi po presin per t'u ulur ne sofer me luge ne brez.

              1. K
               KK

               Hahahaha I kerkon para Berishes,ai dogji vendin me 97 e Vodhi gjithe firmat pirmidale.Nano u arratis nga Burgu dhe premtoi parate e firmave,por i vodhi vete e beri miliona dhe sot leviz si hero.Pisat e shqiperise jane Berisha,Nano ata filluan kete qe kemi sot.100 Burra aty,lapanngjoza lepiresa,kjo vajza eshte me e afte per te drejtuar se plaku i qelbur sali e Beu I surrelit .

                1. T
                 Te rroshe vete zogu se mendja te ka ikur

                 Nuk e kuptova cfare donte te thoshte kjo baxhelle asgje thjeshte nje histerike .Ti shkoshe Berrishes pas te pretendosh per athedashuri haaaaa cfare bene ménopause te prishe trurin

                 1. S
                  Shqiptari

                  Nuk me duket ne moshe per menopauze mua. Dhe per me teper edhe pse edhe une mund te kem rezervat e mia dy gjera te mira i beri. I tha qe edhe ju jeni pergjegjes per varferine qe ekziston dhe qaheni sot "me lot fallco" dhe qe nese vertet do donit ta rregullonit dhe iu dhimbsen te varferit shqiptare do te jepnit nga pasuria juaj te cilen e keni me bollek. Shkurt ua vuri ne dukje shume mire hipokrizine. Jo qe ne nuk e dime hipokrizine e tyre dhe aq shume na ka ardhur ne maje te hundes sa thjesht e shmangim cdo kanal qe i nxjerr fytyren ketij legenit te madh me gjithe legenat e tjere qe e shoqerojne. Do kisha dale edhe une ne proteste nese njerez te thjeshte dhe nje shoqeri civile e palyer e paperlyer nga askush do ta organizonte sepse Rama duhet te reflektoje per gjendjen ku i ka cuar shume familje shqiptare ama te protestosh kunder Rames per te sjelle Berishen eshte jo vetem idiotesi por krim ndaj njerezimit, krim ndaj mijera te vrareve prej tij, te lene pa strehe prej tij, te perzene nga vendi prej tij (97 etj etj) ndaj mijerave qe iu jane marre pronat, qe shiten shtepite e futen parate ne piramide se i besonin ketij krimineli si Zotit. Krim me te madh se te sjellesh ate qe shkaterroi Shqiperine, (ate pak industri qe kishim, ushtrine, arsimin e shume te tjera) une nuk besoj qe ka Berisha duhet te paguaje per krimet qe ka bere ndaj ketij kombi dhe mos ta shohe me kurre driten e diellit

                 2. L
                  Lani

                  Qenka vertet zonjë! Keta i duhen opozites sot.

                  1. L
                   Lypsi

                   Kjo mor mik i duhet kishes apo xhamise Nuk i hyn ne pune as pushtetit as opozites Shteti ndertohet me ligje qe garantojne shtresat ne nevoje dhe jo me lemoshe ,por njerez me trurin tat kaq kuptojne.

                  2. A
                   ASD

                   Mire ke fol mi goc po ku i shikon atdhetaret ne ate salle?

                   1. B
                    Banda e Lalzit pagun Protestues me paret e vjedhur

                    Eshte e pazakonte ,qe ne nji vend te NATO-s (Ambasadoret e Huaj jovetem qe te ejn bashkpunetore Aktiv me Bandat e Krimit Politike dhe themelueseve te Muzeut te Korrupsionit Banda e Lalzit sali -muta ) dhe madje menaxhojne kte Bande qe te destabilizoje e mbaje ne Kaos Politiken e Shtetit Shqiptare ,mbaje ne paSiguri qe shqiptaret mos te ndihen kurr Normal ne Atdheun e tyre dhe braktisin ate ,familjet e te afermit e largohen nga Shqiperia duke marre rruget e bote si nji Skllave qe i mohoet Atdheu ! Kan 30 -vjet qe perdorin kto Banda Kriminelesh dhe nuk lejpojne te ngrihen Institucione e Shtet Ligjore duke mbajtur Peng Drejtesine dhe postet kuce te Shtetit si Shish- Polici- Presidenc - madje edhe vet KM zgjidhet mbas oreksit te Ambasadoreve ne Shqiperi dhe Kryetari i Bashkise Tiranes hahah -e kuptoni ju te dashur bashkatdhetare se cfar kan ber dhe bejne ala sot Djalli me Shqiperine dhe jeten ton ? -------------------------------------- Shifeni Frankenshtajnin qe prodhpoj Miku jon i Madhe shpellarin injorant ,e skicofren salih hamut brrisha ! Po paguajne mIljona ke ata qe varferuan dhe mjeruan mbasi ja vodhen Miljardat Shtetit de po i detyrojne ne kembim te parase - te ngrihen e protestojne per te mbrojtur Pasurite e tyre ne Lalz e kudo , e aspak cfar pellasin se gjasme Protesta behet se gjasme do Rrexojne Qeverrine !!!!!!!!!!! Ktu s'jemi ne Afganistan .Jemi ne Europe dhe jemi vend i NATO-s ,edhe pse Dikush na perdor ne kto 30-vjet si te ishim te tille .Arab !Prandaj e urdheroj Shpellarin e Sharlatanin qe beri presidnet dikur ,ta fusi Shqiperine menjiher pa marr ala fryme ala "Demokratie" e rrasen ne Konferencen Islamike ! - Shqiptaret u gjenden te Shokuar !!!!!!!! Ku po na con Miku jon i Madhe ? Ne kerkuan Europen kta na cojne ne Arabistan ?! - Pastaj filluan vershimet e arabeve e ndertimit te xhamive me ja shndru fytyren Europiane Shqiperine ne nji surrat Arabi qe ta distanconin pergjithmone jovetem me shplarje Trzri nga Europa por edhe Optish !!!!!! Ky ishte nji Pushtim ,nji poshterim bere nga Miku jon ,dinjitetit te kombit tone . Por kjo eshte nji hisetori e gjate - Bandat sot perdorin si Alibi Qeverrine me kto protesta por qellimi eshte komplet dicka tjeter ,kaosi ne sshqiperi dhe mbrojta e pasurive te Bandes se Krimineleve qe karikon nga pas Ambasadorja Kim e ata qe komandojne ate ,per ta mbajtur Shqiperine ne anarshi . Shqiperia nulk eshte Afganistan te dashur Miqe Amerikan !

                    1. f
                     fariu

                     Bravo zonje. Ashtu duhet menduar, vepruar dhe folur duke ja u plasur ne fytyre. Gjithmone me te verteta dhe jo duke manipluar publikun. Per mendimin tim, e vetmja gje qe ti zonje nuk ke kuptuar dhe ke gabuar, eshte pjesmarrja ne nje takim te tille me pjesmarres te DALE BOJE, siç thote Populli, por megjithate, mesa diskutove, e justifikove pjesmarrjen. Me kupto, jo se jane te mire keta qe jane ne pushtet. Te vjen keq kur ne takim paska patur edhe nga diaspora, sipas lajmeve ne mediat vizive. Nuk ka INJORIM me te madh, te jesh pjesmarres ne nje takim ku te ashtuquajtures Shoqeri Civile, me nje te ashtuquajtur Altin Goxhaj (i cili kujton se publiku eshte injorant dhe populli HA BAR), e therret nje "Non Grada". INTERESANTE eshte sepse media vizive çau ekranet duke i bere publikim takimit, POR ASNJEHERE NUK PUBLIKOJ QE PATI EDHE MENDIME SI AI JUAJ. POPULLI duhet te dali ne protesta, por dohet te dije edhe kush i organizon dhe drejton ato.

                     1. F
                      FATMIRI

                      KETA FELLIQSIRAT QE LEPIJN BYTHEN E SALIUT JAN MESUAR PARAZIT DHE QE TE VJEDHIN OSE TE PERFITOJN NDONJE KOCKE SE SALIU KA HALLIN E TIJ DHE TE FAMILJES POR NUK KA PER TE SHPETUAR DHE NE QOFTESE KA NDERMENT TE BEJ RREMUJE DO TA ARRESTOJN NE FLAGRANC NUK ELE NJERI TE BEJ ÇFAR KA BER AQ NE TEPER NE KETE KOHE QE STABILITETI I BALLKANIT DHE EUROPES ESHTE NE DISKUTIM TA HARROI SE POPULLI NUK SHKON MBAS KETYRE HORRAVE

                      1. U
                       Ujku Plak

                       Respekt per Zonjen, pritejani Organet Gjenitale te gjithe atyre Meshkujve aty, dhe secili te haje te vetat pa i gatuar se nuk kane cfar ti duan. Se faren e keqe do shtojne, ashtu si jane dhe vete, pa shtylle Kurrizore dhe bythe lepiresa.

                       1. X
                        Xha Braho

                        Nje BRAVO te madhe per zonjen, kurse per te tjeret, mu kujtua nji thenie brilante nga filmi shqiptar “ilegalet”…. GELLTIT DIKU, NJE LUGE CORBE TE PRISHUR, DHE VJELL GJITHE JETEN…

                        1. X
                         Xha Braho

                         PAREEEEE… POR UNE S’JAM BANKE, MOJ VAJZE… i thote SALIU…

                        2. m
                         macja

                         Sali Berisha shkaktari i cdo krimi,vjedhje,vrasje,poshtersie,ndyresire,karagjoz.Popull shqiptar mos i besoni nje njeriu me 100 maska.

                         1. S
                          Socialisti

                          Per ner un jam socialist por kjo voten e meriton rrespekte per kte femer kurajoze ne mes te bastardeve te kti vendi rrespekte zonj .

                          1. B
                           Baca

                           RESPEKT! E vetmja fjale qe me vjen te them per kete zonje.

                           1. D
                            DEMOKRATI

                            bravo moj zonje te lumte goja qe ja thua kriminel berishes dhe te tjereve ne sy .

                            1. M
                             Mihali

                             Aktivistja ka shume te drejte ! Te gjithe politiqent e te gjitha kraheve qe rin neper vilat perallore qe edhe diktatori E.H do ti kishte zili , Ti dorzojne dhe keto te shfrytezohen per per te ndihmuar njerezit ne nevoje.Nuk po them se jan te koruptuar por jane shum te dyshimta keto pasuri. Keto duhet ti bejne vet se kur te ngrihet populli ne Revolucjon do ti hedhij ne Det.Bravo ksaj aktiviste njeq8nd here. Ajo nuk i akuzoi me emer por shikojme qe shume qe nuk kan asnje biznes,qe nuk kan punuar asnje dite ne emigracjon dhe vzoterojne pasuri maramendese.Ku i kan gjetur? Keto jan nga burime shu e te dyshimta.Prokuroria duhet ti HETOJE.

                             1. M
                              Mihali

                              Aktivistja ka shume te drejte ! Te gjithe politiqent e te gjitha kraheve qe rin neper vilat perallore qe edhe diktatori E.H do ti kishte zili , Ti dorzojne dhe keto te shfrytezohen per per te ndihmuar njerezit ne nevoje.Nuk po them se jan te koruptuar por jane shum te dyshimta keto pasuri. Keto duhet ti bejne vet se kur te ngrihet populli ne Revolucjon do ti hedhij ne Det.Bravo ksaj aktiviste njeq8nd here. Ajo nuk i akuzoi me emer por shikojme qe shume qe nuk kan asnje biznes,qe nuk kan punuar asnje dite ne emigracjon dhe vzoterojne pasuri maramendese.Ku i kan gjetur? Keto jan nga burime shu e te dyshimta.Prokuroria duhet ti HETOJE.

                              1. S
                               Shqiptari

                               O Altin o debil. Mi thu vetit patriot e shkon ne krah te Berishes. Epo servilizmi dhe hipikrozia ketu ka mbrri ne shkallen superiore.

                               1. N
                                Niko

                                Shqiptari nuk i ven pas per servilizem i ven pas se i paguan me milionat e vjedhura prandaj i lepihen si qent kur i hedh kockat.

                               2. m
                                morseta

                                Te lumte ! Vajza dhe pse nuk te njof Bravo te qofte Ti i thoke gjinat troc

                                1. Z
                                 Zeka

                                 Sali Ramoviq Berishiqi qe 31 vite e shkatrroj e djegu dhe e vjedhi Shqiperinë Mos te ja mundësojmë qe ta vjedh dhe ta djegë prap Shqiperin

                                 1. Z
                                  Zeka

                                  BERISH--VIÇI E KA VENDIN NË REQ TE SHKODRES TE VEOPROJ SPAKU SA SE KA DJEGË DHE VJEDH EDHE NJI HERË SHQIPERINË

                                  1. Z
                                   Zeka

                                   Dhendrri i shkjaut burri i Sllobodankes nuk e do Shqiperinë Shqiperinë e don per ta vjedh per ta djegë e per ta pjekë per hater te Serrbisë

                                   1. S
                                    Sqarim

                                    Shyqyr qe jeni pakice o njerez qe komentoni ketu duke ja fut si kau peles ! Ju paska ekzaltuar zonja ju qe paska kerkuar Berishes te beje Bamiresi me ato qe ka , dhe sipas disave e ja paska dhi doktorit ! Mentaliteti Enverist ne kte vend si duket do vazhdoje rdhe per shume kohe. Fatkeqesisht mileti nuk e kupton se jetojme ne KAPITALIZEM. Eshte e drejta e Saliut dhe e gjithkujt te DHUROJE gjithe cka ka per te vobektit, por jo detyrim. Fukaralleku luftohet me LIGJE E jo me LEMOSHE ( megjithse edhe lemosha eshte e mireseardhur). E provoi Edi ca kohe duke ndare shtepia per ate apo kete nevojtar . E beri vetem per te manipuluar SOJIN TUAJ , sepse e di qe fatkeqesisht jeni goxha shume! Tani e ka mbyll ate aktivitet dhe ja ka lene Nacit bamiresine. Edhe ajo zonja fare mire mund te merret me bamiresi , por lypja behet duke lyp dhe jo duke kerkuar! Kerkesat i behen atij qe qeveris.

                                    1. U
                                     Une

                                     Interesante kjo qe thua. Por ne fakt nuk eshte lypje ti kerkosh te ktheje ate qe ia ka rrembyer ketij kombi. Me rroga nje mut do kishin mbledhur dhe blere. Duhet te kthejne ate qe nuk iu takon. por ne nje pike ke te drejte, behet me ligj dhe drejtesi dhe per kete SPAK duhet te kishte vepruar me kohe por mesa duket hane edhe ne te njejtin kazan me Saliun dhe gjithe politikante e qelbur me krime ate corben e prishur te Gjirit te Lalzit

                                     1. q
                                      qytetar

                                      Flm per sqarimin. Parate e vjedhura ..dm.th. te teperta...dhurohen si pjese e haramit.

                                     2. S
                                      SALI KERMA

                                      Ne litar te gjithe hajdutet e kriminelat.

                                      1. q
                                       qytetar

                                       Moooooooos ! Ma paska tranue Birishen ! Nuk asht mesue ay me pyetje te tilla aq te sinqerta . Ku asht Andushi me shoke !? Sigurisht Fevzo do beje emisionin OPINION ne darke per te sqaruar gjithçka.

                                       1. m
                                        maloku

                                        qytetar , baj i fije durimi bre burr i dheit ! Andi asht tuj me ba Gojore mue dhe e ka gojen te xan - s'flet dot tash . Ka edukate Andi , e ka msue Teto Vitua qi kur ishte i vogel e msojte tuj i tha: Andi tetos, mos fol kur e ke gojen plot . Dhe Andi tundte koken vetem nuk fliste dhe vazhdonte hante trangullin e gjate . Fevzo s'del sonte ne darke se asht me Ato ( periodat i kan adh putanes )ee am ' kuptoveee ?- Klm qytetar

                                       2. V
                                        Vani

                                        Shifni me kujdes surratin e tij Te zbuloni ligesine, USA e futi ne grope jepini nje te shtytur Mos e lini te dale Kush e mban ne Kembe Ku I gjen leket foltore- nevojtorja?

                                        1. A
                                         Aliu

                                         Bravo,vajze me kurajo,bravooooooo!

                                         1. m
                                          mireldrejtesia

                                          Bravooooo !

                                          1. t
                                           tani tomi

                                           po mir e ke

                                            1. E
                                             ERH

                                             PO E GJETET O POPULL, SE KUJT I RRI BYTHA E PASTER, JANE TE GJITHE KETA SI PUNA E KETIJ ALTIN GOXHAJ E TE TJERE QE RRINE GATI ME LLAPEN JASHT PER TE BERE PASTRIM BYTHES SALES!

                                             1. M
                                              Manushaqja e Laberise

                                              Sali Berisha te mare shembull nga Edi Rama qe po tretet si qiri per Popullin.Ehh te kishim nja 5 a 6 si Edi sa te lumtur do te ishim!!!!

                                              Lini një Përgjigje