Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-08-13 21:30:00Rajoni TEMA

8 Komente

 1. A
  Alniku

  Nuk keni faj se ju kan mbajtur me hatër europa dhe kryesisht Franca por më duket se ju erdhi fundi faktori Shqiptar në rajon është vendimtarë ????????????????

  1. S
   Serbet ,kta Talibane Fodulle Qesharak !

   Si eshte e mundur qe nji tru i tille Talibanesh te jen pjes e Ballkanit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudia jon perplasen ne Absurditetin e ksaj qenie Katrragjozesh Ballkanik qe Historia e ka dhjer ne Koke duke treguar qarte se Talibanet Serb jane shkaktaret kryesore te Destabilizimit dhe mjerimit ne Ballkan - shkaktaret e Konflikteve dhe percarjes se popullit te Ballkanit dhe Kultura e dhunes Talibane qe ben Trima serbin me arme ne dore - kunder civilieve te paarmatosur sepse perball nji Ushtrie dhjet ne brek si e ka treguar edhe me Kroacine . Apo jo.. o plehra e Kanceri i Historise Ballkanit !

   1. P
    Perse i dogji Bytha Krimineleve Serb ?!

    Interesante sa idiote qe jane Kriminelet Sebe ,sa te bejn me qesh ,per inteligjencen prej Krimineli qe demostrojne ! Uahahahahahahahaa . Idiotesia e Krimineleve nuk njeh mo Kufij hej . Ka shume serb si ky ? -Sepse do ishte vertet nji Numer per Rekordin Ginnes ky Deputet Serb .

    1. A
     Aron

     Vetem tek dhuna e kane mendjen keta trapa.

     1. E
      EMIGRANTI

      Walways the truth hurts , espaecialy for the people who tell the lies all their lives.

      1. K
       Kosovari

       Drecun's first journalistic experience was with Narodna armija (People's Army), a magazine published by the Yugoslav People's Army (JNA). In 1992, following the breakup of SFR Yugoslavia, the magazine was renamed Vojska.[2] In 1993 he started working for the state-owned public broadcaster RTS where he remained until the end of Kosovo War in June 1999.[2] During those six years Drecun was a war correspondent for the state television's main channel RTS 1, getting dispatched to Bosnia and Croatia during the Yugoslav Wars. He was banned from national TV after the Kosovo War. He occasionally works for foreign corporations. He has written two books about the conflict in the Kosovo War - The Second Battle of Kosovo (Други Косовски Бој) and Kosmet Legend (Косметска легенда), he also wrote "Brate gde je nasa Srbija"(Brother where is our Serbia), "Rat za Kosovo"(War for Kosovo), and his latest work "Alahovi ratnici" (Allah's warriors), is about global terrorism. Ket njeri me ba sallat per krokodilla asht pak.

       1. D
        DRENICA E KUQE

        Ajo qe kerkon ta vrase te “verteten” serbe eshte e verteta shqiptare. Ai Drecuni ka harruar se genjeshtra eshte e verteta zyrtare serbe, prandaj kerkon qe ta mbrojne genjeshtren e tyre me dhune… Keshtu kane vepruar gjithmone dhe do te veprojne derisa i lejon bota “demokratike”… DRENICA E KUQE

        1. P
         PD

         TE LUMTE MENDJA , EDI RAMA !

         Lini një Përgjigje

         20:50 Rajoni 11 komente

         19:40 Rajoni

         19:00 Rajoni

         17:43 Rajoni 2 komente

         17:12 Rajoni

         15:00 Rajoni

         11:57 Rajoni 14 komente

         10:28 Rajoni

         09:58 Rajoni

         20:40 Rajoni 16 komente

         Më të lexuarat

         01:10 Kulturë 11 komente

         10:23 Dossier 2 komente

         15:16 Politika 13 komente

         10:17 Kronika

         11:33 Bota 13 komente

         14:18 Politika 10 komente

         Blog Tema

         20:50 Blog

         11:20 Blog 8 komente

         18:08 Blog 3 komente