VIDEO/ Bëhet virale "vizioni" i Albin Kurtit për ekonominë

21 Nëntor 2022, 16:09Rajoni TEMA

 

VIDEO/ Bëhet virale "vizioni" i Albin Kurtit për

 

Në rrjetet e Kosovës po qarkullon një video që  ka publikuar gaztari Shkodran Hoti mbi një deklaratë të Albin Kurtit në lidhje me domatet. Humori po qarkullon, pas problemeve që Prishtina zyrtare po i sjell SHBA-së dhe BE-së për targat, duke rrezikuar kështu rritjen e tensionit në veri të Kosovës…

TemA

 

Lini një Përgjigje