Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-05-15 16:46:00Rajoni TEMA

2 Komente

 1. p
  pjeter

  Ky eshte i bindur qe po ti japi ndonje arke fisheke ukrahinasve, do ja shperblejne me ndonje cope Kosove. Shpresoj qe Amerikanet ta ken kuptuar tashme qe ministri i propagandes Millosheviçjane,eshte fiks ai qe ndez zjarre. Dorzo Rajdoçiçin te perballet me akuzat ne Kosove,pastaj hidhu tek presioni!!

  1. M
   Miku

   Sot shkoi te Shtëpia Ruse, ku kishte edhe gjeneralë rusë dhe foli për mikun e madh të tij dhe të Serbisë, kryeministrin sllovak, Fico. Së bashku me Orban-in do ta vizitojnë në spital.

   Lini një Përgjigje

   16:00 Rajoni

   14:14 Rajoni 3 komente

   13:00 Rajoni

   12:37 Rajoni

   11:24 Rajoni

   11:12 Rajoni 1 koment

   20:40 Rajoni

   20:31 Rajoni 12 komente

   20:00 Rajoni

   17:25 Rajoni 6 komente

   Më të lexuarat

   09:10 Kulturë 9 komente

   21:22 Politika 49 komente

   12:54 Kronika 10 komente

   13:09 Kronika 20 komente

   09:17 Bota 11 komente

   14:10 Kronika 5 komente

   Blog Tema

   18:18 Blog 5 komente

   17:05 Blog

   10:04 Blog 14 komente