Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

21 Nëntor 2023, 15:20Sociale TEMA

Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë të martë në Ungrej të Lezhës. Sipas EMSC, tërmeti kishte magnitudë 3,4 ballë.

Ndërsa, epiqendra ka qenë 7 km larg Lezhës dhe 59 km larg Durrësit.

Ndërkohë, raportohet se lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit.

Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

 

1 Komente

  1. d
    dsa

    Eshte parajmerim i natyres per Ed karin qe do te sjelle ne Gjader 3 mije zezake, per te ngjyrorsur moloket.

    Lini një Përgjigje