Psikologia shqiptare, pushime në Dubai: Para Shqipërisë është kot fare. Rroftë jugu!

9 Shtator 2023, 09:34Sociale TEMA
Psikologia shqiptare, pushime në Dubai: Para Shqipërisë

Psikologia shqiptare Denisa Hoxha e cila ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ka publikuar një video e cila ka shkaktuar mjaft reagime.

Ajo ndodhet për pushime në Dubai dhe mendon se gjithçka për këtë vend është reklamë, pasi sipas saj nuk mund të krahasohet me jugun e Shqipërisë.

“Kam ardhur me pushime në Dubai, dhe çfarë kanë bërë këta zotërinjtë? Kanë ndërtuar disa grataçela dhe i kanë bërë një reklamë të madhe që thua ti shkon në Dubai dhe kushedi se ku shkon.

Është një budallallëk i madh, pishina, plazhi lënë për të dëshiruar. Po të kisha një flamur shqiptar do e kisha ngritur.

Rroftë jugu i Shqipërisë, rroftë Shqipëria dhe natyra e mrekullueshme që kemi, të gjitha këto janë reklama”, shprehet ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Denisa hoxha (@psikiatri.al)

20 Komente

 1. N
  Nik

  Ashtu eshte, jugu yne eshte perle. Infrastruktura duhet permiresuar pjesa tjeter eshte sukses.

  1. R
   Raimond Vlonjati

   Bravo Psikologia ! Por duhej ta thoshte : Rofte Bregdeti i Shqiperise ! Seepse nuk duhet te bejme dallime lolale . Se psh edhe plazhet e Velipojes, Shengjinit, Lezhes etj jane shume te bukura por duhet qe shteti te investoj atje . Po ashtu plazhet e Durresit , gjiri i Lalezit , plazhi i Semanit ne Fier , plazhi i Divjakes jane si ne Maiani etj

   1. R
    Raimond Vlonjati

    Se tani e pashe videon dhe e akuzuam kot vajzen per lokalizem .Kjo e ka mburrur gjithe Shqiperine dhe ne vecanti Jugun dhe Durresin Pra titulli aty eshte i gabuar , se ajo nuk thote vetem rroft Jugu . Ajo thote mbi te gjitha Rrofte Shqiperia Ndaj bravo qenka payriote e vertete ,

   2. ?
    ???

    Rroftë jugu! Poshte veriu? Fatike shprehjen e saje e konfirmon, mbiemri i saje. Se pse një islamik, ose komunist, nuke ka si ta doje veriun, se pse veriu ka luftue kunder Turqve, Serbve dhe komunistave, dhe veriu duke bër kët islamo-komunistave, u kemi prishe shume Pune. Ndosha islamo-komunistave duhet kerkue falje?

    1. L
     Luiz Mashtruesi dhe fansat e tij, katunaret e pagd

     Idiot !!!! Ne kete rast ajo vlereson bukurite e rivieres shqiptare dhe duhet pergezuar. Sipas teje duhet te thote qe kulla e Vicidolit eshte me e bukur se Burj Khalifa.Jam i sigurte qe ti je votues i PD nga Tropoja me banim ne Kamez.Ik mer Trongull !

     1. .
      ...

      Haha po votus i shokut Sali? Saliu ështe një klysh i Enver Terroristi, dhe unë nuke votoje për islamo-komunista. Ndosha në 91, do kisha votue për të . Por të votosh tani për disa islamo- komunistat-hajdut, siç jane Rama, Saliu dhe Meta duhet të jesh antishqiptar interesaxhi ose budalla.

     2. D
      Detari

      veriu i kujton se jane endacak turq te ardhur dhe urrejne gjithecka Arberore.

      1. J
       Jugu Shkelqen Sukses

       Po ik mo sumqir (???). Jugu eshte edukuar ta respektoj veriun. Jeni ju qe percani dhe sabotoni suksesin e jugut. Kot e keni. Jugu Shkelqen

       1. V
        Vishja kot

        Prape veriu apo jugu? Trap me zile

        1. V
         Vranakonti

         Veriu ka luftuar kunder Turqeve dhe serbeve,por kundra komunisteve jo. Ata ishin bijt e popullit shqipetar,punetor e fshater dhe nuk bene pak por e mbushen shqiperine me fabrika,uzina dhe kombinate,bukuri e rrall qe Sali Berisha i rrafshoi nga toka.

        2. E
         Eleniqia

         Ne Dubai ka rene cmimi i pidhit ne bordello dhe semafore se kane mbi kapacitet inflacion me kurva nga Shipnija..... Rrofte pidhi, rrofshin kurvat shiptare......

         1. L
          Labi

          Kape iriqin nxirre nga ferra kur ta leshosb ne ferre shkon prap.

          1. L
           Larraska

           Je shume e peshtire...moleshatore...e dime shume mire jugun tend...a te doli ndonje pronar hoteli aty dhe te tha ai si pronari ne jugun tend...you want to show my dick... Sa ben nje kat ne ate godinen mbas teje moj trularraske nuk ben I gjithe jugu jot o idiote...qe te jane ngatruar vendet....trurin e ke te bytha dhe bythen tek truri...Por e gjitha kjo qe thua eshte nje stil per te thene...heeejjj jam edhe une ne Dubai...thjeshte per vemendja.

           1. A
            Al hale surrat

            Mesa duket nuk te kane pranuar Arabet...se perndryshe nuk kishe pse shkoje ne Dubai kur kishe ate jugun tend qe na qenka me I bukur...as per te te dhjere ne goje nuk benke o psikoloqe...

            1. K
             Kam qene dhe une ne Dubai

             Ata zoterinjte moj zonje, kane ndertuar disa grataciela qe ti nuk ke aq mend sa ta kuptosh...por keta zoterinjte e jugut tend...cfare kane bere.... disa garadhe ku vendosin nje sheslong mbrapa kazanit te plehrave dhe qenve te rruges...dhe thone per VIP 200 euro sheslongu...ptuuuu rrace...bastarde...keni dhe surrat dhe flisni... pa le te mos flasim per reklamen e Maldiveve Shqiptare qe kur vjen turristi tmerrohet dhe thote kurre me ketu...ndersa ti mund ta thuah te njejten gje...kurre me ne Dubai...sepse ti nuk ke ate kapacitet ...ti je thjeshte nje plesht jugu Shqiperie

             1. H
              Hajduti i Surrelit

              Boll o legen ! Vakza ka plotesisht te drejte . Ne Ju tube ke plot video te turisteve Amerikane, italiane , franceze , gjermane , spanjolle dhe televizionet e tyre , qe mburrin pa pushim plazhet e Shqiperise dhe cmimet e uleta , ushqimin e shijeshem , ujin e detit super kristal. Na del ti bajge dhe thua te kunderten , shkerdhate muti .

             2. L
              Lindja

              Nuk ke parë gjë akoma! Nuk e ke parë jugun e Dubait! Rroftë jugu (i Dubait)!

              1. V
               Veriori

               Ckeni more te uruar, qe hani Mut kot, ajo goca nuk po shan veriun e Shqiperise, por po ben krahasimin e plazheve, pishinen ne Dubai me plazhet e jugut te vendit tone. Mos u beni percares pa asnje argument, kjo i sherben vetem percaresit sal berisha, ai per cdo gje, gjen nga nje argument per te percare veriun me jugun.

               1. T
                Titullshpifësi antishqiptar

                Kush e shpifi titullin? Po i njëjti!

                1. H
                 HENRY

                 bravoo.100 % e sakte

                 Lini një Përgjigje