VIDEO/ Trafik kilometrik në Elbasan, qytetarët “dynden” për të festuar në Korçë festat e nëntorit

26 Nëntor 2022, 13:41Sociale TEMA

 

VIDEO/ Trafik kilometrik në Elbasan, qytetarët “dynden”

Trafik kilometrik është krijuar ditën e sotme në unazën e Elbasanit, ku dhjetëra makina janë “bllokuar” në radhë.

Ky trafik është krijuar si pasojë e “dyndjes” së qytetarëve, të cilët po zhvendosen drejt juglindjes dhe vendeve fqinje për të festuar festat e Nëntorit.

Elbasani vuan mungesën e një By-Pass dhe trafiku është i bllokuar nga metalurgjia e deri ne Labinot.

3 Komente

 1. D
  Drejtesia

  Po punon ne rruge ne menyren me te poshter te mundeshme Autoriteti Rrugor dhe jo nga sasia e makinave. Urgjent Qeveria ta zgjidhi kete pune.

  1. P
   Pordhe me rigone....

   Cfare do te festojne marmidat araboshqipfolese!!? Festat e nendorit !!!? Gezuar ramazonin......

   1. B
    Black Jack

    ???????????? I modh plako . Agreee ????

   Lini një Përgjigje