Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:28

2023-11-30 11:20:12Sport TEMA

8 Komente

 1. X
  Xha

  Mos! Erdhi në realitetin e cilësisë së futbollit, dhe tani çdo gjë është ndryshe

  1. R
   Realisti

   Eshte i ri dhe po meson akoma. Ne pjesen e dyte ishte perfekt..!

   1. E
    Eri

    21 vjeç nuk eshte dhe aq i ri. Tek Sofascore kishte noten me te ulet nder shoket e vete.

   2. t
    tifoz

    Futbolli kerkon te jesh "bulldog"...te ndjekesh topin per ta rizoteruar. Asllani vraponte si rakitik. Nuk mbronte me objektivin per te rimarre zoterimin e topit, por vetem per tu dukur se mbron. Si i tille nuk i bente fare frike kundershtarit dhe lejonte vehten ta kalonin fare lehtesisht...Pervec topit qe i dha Di-Marcos minuten e fundit, nuk beri asnje gje per te lene gjurme. Shume shume pak pasime vertikale

    1. a
     astrit

     Une pashe te Asllani lindjen e nje regjizori te madh.

     1. R
      Rregjizori

      Edhe une pothuajse te njejte pash o Astrit lindjen dhe vdekjen e nje regjizori te madh qe kurre nuk jetoi ,se kishte lindur i vdekur!Na hapet barkun me te tille talente te papare ndonjehere.

     2. m
      mirel

      Luan mire por aty ketu ben ndonje gafe dhe ekipi ndeshkohet rende.

      1. G
       Gjergji

       Po e fryjnë shumë këtë djalë... Nuk më ha buza kulaç për të.

       Lini një Përgjigje

       11:08 Sport

       10:08 Sport 1 koment

       23:04 Sport

       21:10 Sport 17 komente

       18:35 Sport 1 koment

       16:56 Sport 3 komente

       16:17 Sport 4 komente

       15:45 Sport

       14:38 Sport 6 komente

       13:41 Sport 4 komente

       Më të lexuarat

       15:40 Politika 88 komente

       14:11 Politika 31 komente

       10:18 Kronika 19 komente

       11:11 Kronika 35 komente

       14:00 Kronika 46 komente

       09:28 Politika 10 komente

       Blog Tema

       18:19 Blog 2 komente

       11:42 Blog 4 komente

       10:48 Blog 6 komente