Nuk ka sërish vend për Armando Brojën, trajneri i Fulham-it e lë sulmuesin shqiptar në shtëpi

2 Prill 2024, 19:52Sport TEMA
Nuk ka sërish vend për Armando Brojën, trajneri i Fulham-it e

Huazimi në “Craven Cottage” nuk po shkon mirë për Armando Brojën.

Për sulmuesin shqiptar nuk ka sërish vend në listën e lojtarëve të Marco Silva-s.

Për të tretën ndeshje radhazi lojtari 22-vjeçar do ta shohë ndeshjen nga shtëpia.

Trajneri i Fulham-it e ka lënë Brojën jashtë listës së futbollistëve që do të ketë në dispozicion mbrëmjen e sotme kundër Nottingham Forestit.

Përballja do të luhet duke nisur nga ora 20:30.

4 Komente

 1. Çfarë lajmi!!!

  Ai e provoi Brojën dhe pa qe nuk kishte tru dhe fle akoma me mamanë. Pse habiteni. Broja duhet te shkojë ne nje klub te Kategorise se Dyte ne Angli, te tregojë sa gjak ka, dhe pastaj mund te ngrihet prapë. Ndryshe do fiket si lojtar pa u ndezur fare. Por edhe kjo do te ndodhë kur te shkeputet nga mamaja, dhe te bëhet burrë. Po vazhdoi me pordhët se gjoja eshte lojtar i madh, ëhë nuk ka gjë ne vijë.

  1. L
   Labi

   Sa i zgjut qe qenke ti mor dreq,ti i mesipermi Cfare Lajmi,nga e kuptove or Koke Loqe qe keshtu eshte Problemi.Lereni Brojen rehat,i merr 3 miljone euro ,aq sa ti nuk i mbledh dot gjithe jeten.Morracak Shqipnie,hajde ne Angli dhe fol me Brojen.

   1. P
    Pal Vata Football

    Po ti ore Malok bythe ,vajte ne Angli me maune si Derrat e tregon morracaket,po na plasi trapi Sa lek nxjerr Broja serb me Emer nga Malet e Vermoshit...Ti je Albanian Cunt ne Angli Mos na Ben sikur vetem Ti dhe Broja jeni ne Kolonine Indiane qe Quhet Angli...te pjerdhsha trute,,,,ha Bajga nga Lidl e fryju bythesh Se je ne Angli...Broja kapi nje dore Lek qe nuk I kishin pare ne enderr si Fis e I ra Pound ne koke...po per futboll nuk Ben Eshte Trap fare ...Ku shkon nuk e mban njeri ...Trupi pa Teknike Eshte kot.Nuk Di ta luaj Topin.beri 2 Gola nga karambole te Topit e aq...per Dy vite do perfundoje tek Reading apo ne Vende qe nuk marrin vesh si luhet Topi...100mije pound nuk merr Nje lojtar Top ne itali.te kap sa te kap Se do mbyllet buxheti SE nuk paguaj njeri Lojtar ne sulm pa Gola .

    1. P
     Prindi i Brojes.

     Ai eshte Shqiptar, cfare te ben ta urresh kaq shume? Po ta kishe femijen tend, si do te vinte ta ofendonte padrejtesisht, aq me teper qe ai eshte akoma nje femije 21 vjec. Kthejeni thiken nga vetja kur komentoni, nuk fitoni gje kur nxirrni helm.

   Lini një Përgjigje