Realizoi super gol, Selahi pjesë e formacionit më të mirë të javës në Kroaci

1 Prill 2024, 18:10Sport TEMA

Lindon Selahi është zgjedhur në formacionin më të mirë të javës së Kroaci.

Mesfushori shqiptar ishte mes protagonistëve të Rijeka-s, në fitoren 0-3 ndaj Rudes, në takimin e vlefshëm për javën e 28-të të kampionatit kroat.

Me ndeshjen që ishte me rezultatin 0-2, në minutën e 56’ Lindon Selahi realizoi një super gol dhe vulosi triumfin e Rijeka-s.

Realizoi super gol, Selahi pjesë e formacionit më të mirë

Lini një Përgjigje