VIDEO/ Goli më i bukur i muajit, sulmuesi i kombëtares “kokë më kokë” me Dimarcon

6 Dhjetor 2023, 16:05Sport TEMA
VIDEO/ Goli më i bukur i muajit, sulmuesi i kombëtares

Marvin Cuni ka arritur të shndërrohet në protagonistë në Serie A. Golat e tij me Frosinonen kanë marrë vëmendje e të gjithë tifozëve.

Serie A ka postuar dy golat më të bukur të muajit nëntor, ndërsa ka ftuar tifozët të zgjedhin të preferuarin e tyre. Në garë dhe që luftojnë “kokë më kokë” janë mArvin Çuni dhe Dimarco.

Sulmuesi i kombëtares konkuron me golin me thembër të shënuar kundër Empolit, ndërsa Dimarco me golin ndaj Frosinones.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Lega Serie A (@seriea)

Lini një Përgjigje