FOTOT/ Femrat franceze që ndezën stadiumin ‘Velodrome’

8 Korrik 2016, 12:42Sport TEMA
FOTOT/ Femrat franceze që ndezën stadiumin ‘Velodrome’

Mbrëmja e djeshme do të mbahet mend gjatë nga tifozët francezë.

Ata u kualifikuan për në finalen e Euro 2016 dhe eleminuan një rival të frikshëm si Gjermania.

Mijëra francezë kishin vërshuar në stadiumin “Velodrome” të Marsejës për të parë gjysëmfinalen teksa vihej re dhe nje prezencë e lartë e femrave.

Ishin pikërisht ato që dhuruan një spektakël të vërtetë.

Ja disa foto të shkrepura në shkallët e “Velodrome”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje