FOTOT/ Gratë e Edi Ramës…

24 Qershor 2017, 11:37Politika TEMA
FOTOT/ Gratë e Edi Ramës…

Partia Socialiste e ka mbyllur në Vlorë fushatën e saj elektorale.

Në takimin e fundit, Edi Rama është shfaqur krah dy grave të jetës së tij, mamasë Anetës dhe bashkëshortes Linda.

Këto të fundit kanë qendruar larg fushatës, por dje janë shfaqur krah Ramës, si mbështetje për të.

4 komente në “FOTOT/ Gratë e Edi Ramës…”

 1. Ilir i lir says:

  Hallall qumshin e Nenes or z.Edi rama.fitore dhe beje Shqiperine per femije tane,me respekte nga emigracioni

 2. Donald says:

  Bravo fisnike vertet.fillon nga brenda e del jashte kultura. Me pune me Pune . Jo me parate e vefes te gjithe shqiptarve, me paret e vjedhura me parate e avokatise kunder UCK , I pasur me parate e floririt.
  Edi Rama I duhet shqiptarve nqs duam komb shqiptar.

 3. Asus says:

  Dyshi ose sistemi binar (dysh) eshte nje sistem magjik. Eshte sistemi qe mundesoi kalimin ne teknologjine dixhitale. Dyshi Rames mund te jete I tille, te kaloje shqiperine ne nje gjendja te re, ne ate Evropiane. Dyshi eshte sistem ndryshimi. Besoni te dyshi.

 4. optimizem per vendin says:

  Fantastike paraqitja e Edi Rames, perveç formes, permbajtja eshte akoma me fantastike . Dhe keshtu do te jete dhe Shqiperia pas 4 vjetesh. Optimizem dhe perkushtim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje