FOTOT: Blendi Fevziu heq kostumin, 2 orat, vesh rrobat e banjos dhe lahet në det

I mërzitur nga situata politike në të cilën ndodhet vendi dhe nga qindra mijëra emisione që ka bërë për zgjedhjen e krizës, Blendi Fevziu u largua nga Shqipëria për disa ditë pushimi.

Moderatori i njohur në çdo skaj, nga poli i veriut në atë të jugut ka udhëtuar së fundi drejt Filipineve, në ishujt El Nido, Palawan.

Gjatë këtij udhëtimi Fevziu ka treguar për fansat e tij se gazetaria nuk është profesioni apo pasioni i vetëm i tij, por është edhe noti.

Gazetari ndërkombëtar, që e njeh i madh dhe i vogël nuk ka nguruar të publikojë në llogarinë e tij në Instagram disa foto ku shihet i veshur me të shkurta dhe me një orë, jo dy siç mban gjithmonë.

Nuk dihet nëse Fevziu ka pasur takime me personalitete të rëndësishëm të këtij vendi, por mesa duket një gjë të tillë e ka lënë më vonë pasi të lahet në det dhe të veshi kostumin dhe 2 orat e tij. (TemA)

7 komente në “FOTOT: Blendi Fevziu heq kostumin, 2 orat, vesh rrobat e banjos dhe lahet në det”

 1. Kur te veje dhe te takoje zululute na informoni perseri rreth diskutimeve, pyetjeve dhe diskutimeve bilaterale diplomatike te zhvilluara dhe pergjigjeve qe ka dhene Fevzo per permiresimin e jetes së popujve trima liridashesh dhe punetore zululu

 2. e verteta says:

  Korabo ky eshte lajm,pasi gazetari se ka thene shkakun e vertete te kesaj ndermarrje te Shrekut shqiptar.Ai ka ikur te lahet ne Filipine pasi ka degjuar se vetem uji i atjeshem i detit mund tja heqe kelliren qe e ka mbuluar koke e kembe.Burri me funderrine i mediave shiptare,nje prostitute e shekullit 10-te.

 3. T500 says:

  Ja skuqe vizieren Muçit me keto brek o Fefzo

 4. I raskapituri says:

  Kurva e bythqira kane fate te mira

 5. Klikoni se ngordhi Merua per buke says:

  Je njesh Blendi. Fiks per kete popull dhe media idiote.

 6. Albi says:

  Kujt po i plas trapi per lete bythlepires te ketij sistemi te qelbur.
  Gazetari me i shemtuar me emisionin e tij qe se vret me mendjen njeri.
  Ky eshte si puna e Sillos pas shokut Enver.
  @ Tema ku nuk eshte lajm ne Shqiperi njerezit nuk kane buke te hane dhe ju na nxirrni foto luksi te ketij degjeneratos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *