Anita nxjerr foton intime me Ramush Haradinajn: Kur të do, të do

12 Gusht 2020, 21:04Lifestyle TEMA
Anita nxjerr foton intime me Ramush Haradinajn: Kur të do, të do

Anita Haradinaj ndau me ndjekësit disa momente të lumtura pranë më të dashurve të saj.

Fillimisht, ajo postoi fotografi bashkë me djalin, ndërsa më pastaj ndau një tjetër imazh bashkë me Ramushin.

Përmes asaj fotografie, Anita tregoi se sa e lumtur është krah bashkëshortit dhe nuk kurseu fjalët e ëmbla për të.

 

3 komente në “Anita nxjerr foton intime me Ramush Haradinajn: Kur të do, të do”

  1. Baliu says:

    Te na rroj “First Lady” e re, tuj shetit more dardhe me dardhe.

  2. Martin says:

    Ckuptim ka kjo kur t’don t’don?? Idiote femer. Nuk ti as te shkruash Shqip as te mendosh Shqip

  3. Bashkatdhetari says:

    o ramush ku i ke corapet ?????????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje