Libri i Donald Trump: Si më lëpiheshin mbretëresha Elizabeth, Diana, Clinton...

16 Mars 2023, 11:21Bota TEMA

Libri i Donald Trump: Si më lëpiheshin mbretëresha Elizabeth,

Teksa promovonte librin e tij të ardhshëm, Donald Trump u shpreh se do të faktojë se si Mbretëresha Elizabeth II, Lady Diana, Richard Nixon, Oprah Winfrey, Hillary Clinton dhe njerëz të tjerë “kissed my ass” (shprehje që nënkupton të qenit i sjellshëm me dikë për t’u pëlqyer ose për të marrë diçka prej tij).

Korrespondenca që do të publikojë ish-presidenti i SHBA-së përbëhet nga 150 mesazhe me figura të njohura, duke përfshirë Kim Jong-un dhe Ronald Reagan.

"Unë mendoj se ata do të shohin një jetë shumë magjepsëse," tha Trump për Breitbart News. “I njihja të gjithë – dhe secili prej tyre më lëpihej, dhe tani vetëm gjysma e tyre më lëpihen.”

Djali i tij, Donald Trump Jr., u shpreh se babai i tij kishte komunikim me "disa nga njerëzit më interesantë në botë", por "është e habitshme se sa shpejt ndryshoi adhurimi i tyre për të kur ai kandidoi për postin si republikan. 

"Letrat drejtuar Trump-it ju tregojnë saktësisht se ç’mendonin ata për të dhe sa e rreme është në të vërtetë përbuzja e tyre më pas.”

Libri titullohet “Letters to Trump” dhe do të shitet për 99 dollarë, ose 399 me nënshkrimin e tij.

8 Komente

 1. P
  Petrit

  A mund te imagjinohet qe mbreteresha Elizabet t`i servilosej Trampit????, Idiotsia e ketij njeriu eshte e pamase.

  1. ?
   ????????????????????????

   hahaha ,tramp muti shikon endrra

  2. X
   Xha Braho

   KE HARRUAR DHE XHEMRIEN E KAMZES…

   1. k
    ky paska ken Kurvar i rrezikshem

    mir Kurvat e te rejat qi i ka ran pas e si ka lan kusur neper party etj Hotele , por ene plakat ka gjujt i poshtri ! paska dasht me ja rras ne goje mamadhise ! pu pu pu puuuuu

    1. a
     anti25642654censurë

     po mor po!!kurvar që "duke qënë miliarderr"nuk arriti të martohej me një amerikane puro,të gjitha sllave i ka pasur!ka harxhu pare në bordell,por për të gjetur gra!!?duhej të gjunte në elis ailand kur hynin emigrantet!!vëndaset nuk e pirdhnin!!

    2. P
     Prisni se akoma nuk keni pare gje.

     Mosssssss bre edhe kete pune na e paske bere ore Don Zhuani Trump, na paske qire edhe dhe kurven plake nene mbretereshen, se per kurven Diana nuk behet fjale eshte shkerdhyer para e mbrapa me lloj lloj jevgu.

     1. ?
      ????????????????????????

      MBRETERESHA E ANGLISE? ..O TRAMP KAKA KUR E TAKOVE MBRETERESHEN E NGLISE AJO KISHTE DORASHKA NE DUAR SE JA BEJE PIS DOREN O IDIOT KAFSHE BUDALLLLLLAAA

      1. a
       anti25642654censurë

       "por "është e habitshme se sa shpejt ndryshoi adhurimi i tyre për të kur ai kandidoi për postin si republikan. "nuk ka faj trapi junior!dhe ai si babai i tij trap i lindur!! o trapi 2 ose i ri,tjetër gjë të shkosh në bankomat për të marrë para,tjetër të lësh bankomatin të drejtojë një shtet!!yt at ishte ndoshta një burim financimi për fushatat politike,por aspak një politikan!!ai është një copë idioti që se ka shokun në politikë!një qënje që pa tymosur e pa thithur asnjë drogë është në gjëndje hiperdoze!!ai është një bombë shëtitëse,jo vetëm për amerikën por dhe për gjithë botën!!

       Lini një Përgjigje