Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-02-09 13:31:00Bota TEMA

18 Komente

 1. E
  Endri

  Ti je duke dhene shpirt o plehre

  1. a
   anti25642654censurë

   lene xha ladin të flasë!!lene,sepse gjithnjë në ditën e fundit kthjellohet njeriu!!nuk është i kthjellët plotësisht,por ska rëndësi!dita e parafundit është!!

   1. s
    saliu ne By...

    O idiot i lindur dhe i pamjekueshëm. Ty nuk të hyn gjekundi veçse në By se aty e ke kokën.

    1. a
     anti25642654censurë

     këtë e di o bythë e saliut,prandaj jua shkërdhej gjithë gjininë femrore ju bijve të putinit!!përfshi dhe këtë që po ha mut posht"!!??".

    2. !
     !!??

     Cenoshura ik ha mut e qiu ne bythe, o lango lulishtes, siç ke bere tere jeten, se ti nuk ke kapacitet te influencohesh te shoqeria me moral te shendosh. Putini para disa vitesh ne sontazhet po te ketyre perendimorevet, qe sot e shajne, dilte udheheqesi me i mire...U be bytha jote dhe ca homovet te tjer te diskutoj Putinin dhe popullin rus qe e zgjedh.

    3. T
     Tino

     Ik o Endri hap no i shpi bari ne Londer mos na rruj trapin shume. U bete ju te pergojoni Putinin, ne krye te nje perandorie. E beri shqiperine me 3fish popullsi, hidrocentrale, universitet te klasit te pare, moral, etj, tani jemi bo si ciganet e Europes fale "perendimit".

     1. P
      Putative

      Perandoria e karit. Vend i mbaruar. Hidrocentralet sti beri Putini o kelysh i Enverit. Putini do te coptoje per Serbine o njerez te trashe

      1. P
       Proletari

       Po ata inxhinjer qe i projektuan dhe i ndertuan hidrocentralet, ku u pregatiten, ne unversitetin "kristral" te demoshkerdhecis, o trusperme gomari!?

    4. M
     Muzhiku

     Mos i qani hallin Ladit, mos harroni Rusia eshte Rusi.

     1. P
      Putani

      Ke te drejte kurvat ruse mbushin rruget e Europes

      1. g
       ganiu

       Nuk ka,faj trrolli, dhe bytha është bythë. Të paktën Kim Kardashian bën pare me bythën e saj, ky ha vetëm mut.

       1. g
        gjethja e fikut

        E more Gano debili, bytha eshte bythe, po ky nxjere mut nga bytha, qe ta hash ti me cenoshuren.

     2. A
      Ali Korça

      A e patë të gjithë intervistën o komeshinka dhe bythpalarë, gazetarë dhe nozi injorantë që të keni mundësi të flisni? U mboldhën të gjithë tuafët që nuk komandojnë dot qenin e shtëpisë të flasin për një person që bën zap një Rusi e një botë të tërë! Hajde kokë meshinka hajdë....

      1. A
       Artan

       A te qifte qeni i shtepise ty edhe te gjithe putanat e Putanes.

       1. g
        ganiu

        Ali o nuse pe lecke, po ti ç'pate? Ti e pe të gjithën, po atë që është folur, dhe pa u paraqitur? Ali o kokë dru që rusët i ka kthyer më mushkëri e dimë, por dimë dhe atë që botës po I rrua lesht. He tru peshk, tru peshk.

       2. T
        Treni

        I beson njeri më këtij Saliu me fytyrë urianipi?

        1. g
         ganiu

         Si mos me i besu? Aliu, thotë " ky ka bërë zap tërë muzhikërinë, jo mos me i besu. A tha se nuk do e sulmojë Ukrainën? Nuk e sulmoi që nuk e sulmoi. Priti që ta sulmonte Ukraina në 25 shkurt, dy vjet më parë. Nuk të besohet? E ka thënë vet humoristi i jashtëm Lavrov në Indi. Gati sa si dhjet në brekë indianët e shkretë.

        2. v
         vlad mir

         Per dijeni te" kok druthave shume cepash" dhe çizme lepiresave te çdo lloj kategorie gjenerali i ri ne detyren e komandantit te ushtrise Ukrainase familjen e tij i ka ne Vladimir te Rusise . Aty jane te tere familjaret e tij ,prinderit dhe vellai . Babai ish ushtarak ne ushtrine ruse ndersa i vellai ne pune ne policine private . Te tere jane pro ruse nga publikimet neper rrjetet sociale !! A tehere ky vellai shkollen e ka mbaruar ne Moske dhe ka shkuar e martuar ne Ukraine ku dhe ka sherbyer ne ushtri . Tani e kuptoni se kush luftojne njeri kundra tjetrit ???!!! Reflektoni pakez para se te arsyetoni me bythe lufton vellai i madh me vellain e vogel te shtyre nga çizmja qe me aq deshire lepini .

         Lini një Përgjigje

         13:00 Bota

         11:42 Bota

         10:40 Bota

         09:42 Bota 8 komente

         09:27 Bota

         22:25 Bota

         21:00 Bota 1 koment

         19:30 Bota 4 komente

         19:10 Bota

         18:43 Bota

         Më të lexuarat

         01:10 Kulturë 11 komente

         10:23 Dossier 2 komente

         15:16 Politika 13 komente

         10:17 Kronika

         11:33 Bota 13 komente

         14:18 Politika 10 komente

         Blog Tema

         20:50 Blog

         11:20 Blog 8 komente

         18:08 Blog 3 komente