VIDEO: Emannuel Macron goditet me shpullë nga një vajzë

22 Nëntor 2022, 11:54Bota TEMA

VIDEO: Emannuel Macron goditet me shpullë nga një vajzë

Presidenti i Francës bëhet sërish protagonist i një ngjarje të pakëndshme në publik.

Ai është goditur së fundmi me shpullë në fytyrë nga një grua. 

Në video shihet teksa Macron mes badigardëve afrohet tek disa njerëz, kur një vajzë nis t’i flasë me qortim dhe më pas e godet me shpullë. 

Në atë moment, ndërhynë badigardët e Macron dhe e shrinë në tokë vajzën duke e neutralizuar. 

Kjo është hera e dytë që Macron qëllohet me shpullë në publik, ndërsa një vit më parë u godit dhe me vezë në kokë.13 Komente

 1. p
  preshevali

  Gazetar leshi, së pari eshtë burrë dhe së dyti ngjarja ka ndodhë para gati një vitë e gjysëm.

  1. .
   .

   Po Tek ne nuke ndodhe se jemi Talibane Arabe që të vrasin.

   1. Z
    Zenith

    nga preshrba je ti mor tyte??

   2. s
    s'bo presidenti si horr rrugesh mer jahu

    i ka shkel synin qerrataj ,ka dasht me ja shiju po i ka dal huq

    1. V
     Vk

     Po ketu te ne nuk ndoth dicka e till se je u vdekur nga bidigardat. Hahaha Hahaha

     1. T
      Tropoja

      Franca vend i zhvilluar me kulture pse shqipot nuk marrin shembull nga perendimi ta godasin dhe keta kministrushin edvina te hece dhe Shqiperia perpara

      1. q
       qytetar

       Ah moj Tropoje e pame edhe hecejen tuaj perpara me shkaterrim te gjithckaje.

       1. L
        Latif Dreqi

        "Tropoja" qe me mire njeh gjuhen sllave (nuk o gjo e keqe) se sa shqypen. Ktu budallat si ty i puthin doren kryekriminelit kur ky viziton "librat"

       2. .
        ...

        Te lumte dore moj vajze. Sa per dijeni ai qihet ne bythe dhe kete e di gjithe Franca bile dhe gjate fushates i dergua se shoqes mesazhe ne telefon per kete pune, keshtu qe nuk eshte dhe aq "horr: mer jahu"

        1. V
         Vranakonti

         Do jete ndonje budallacke si ajo teleshmenka e Fierit qe e shtyjtur nga Monika Kryepalacua dhe goditi me salce domate Lindita Nikollen. Keta lloje njerzish jane kafshe.

         1. B
          Bujar idioti ju flet nga Franca

          e e eeeeeep pate si e qelloj populli Marconi-n ? eeee ai u tremb ,se populli s'lejojn korrupsion .Gjithandej ka protesta .Edhe ne Shqiperi duhet bere Protesta qe te vijn bijt e kurves rsadiste salihi dhe mutaj - Europa i do shume te dy bijt e bushtres Esadiste ,qe ta kthejne Shqiperine me kokPoshte si enderron Europa prej shekujsh qysh me 1913 - i Juaji Komentatori Politike Bujari Franc

          1. T
           TemaTiku

           C'fare koicidence - Brenda javes hane nga nje dacke Presidenti Macron ne Paris dhe...Tik Doc gazetaruci i Rames ne Tirane!

           1. J
            Jago Bimi

            Genc Buimi i paska ra syratit . Hë mo'tall .

            Lini një Përgjigje