VIDEO: Çfarë i ndodhi Biden në samitin e G7, videoja që po bën xhiron në rrjet

22 Maj 2023, 13:53Bota TEMA

VIDEO: Çfarë i ndodhi Biden në samitin e G7, videoja që po

Presidenti Joe Biden duket se nuk u ndahet incidenteve.

Gjatë samitit të G7 në Hiroshima, teksa zbriste nga foltorja për t'u bashkuar me liderët e tjerë botërorë, Biden për pak sa nuk është rrëzuar nga shkallët.

Ai dhe Kishida vazhduan takimin sikur incidenti të mos kishte ndodhur, duke u bashkuar kështu edhe me pjesën tjetër të krerëve të shtetit.11 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  Shqipkart votuan per Biden …. E mytn shfatart ene Ameriken,lol …. Tcafsha Kimete… na thave syrin…

  1. X
   Xhediku

   Gruan ne gop gomari Selfos ta qifte o trampist debil.

   1. A
    A concern citizen

    Mëso të shkruash o kalec! Injoranca sjell vetëm vuajtje dhe fukarallëk.

    1. X
     Xhikja

     ti vertet je"concern"?...apo jo concerned...te fala Kaleci..LOL

   2. D
    Daj Sami me pampers.

    Bidoni ga do qe bredh i ndodhin incidente sic eshte vete e ka bere edhe Ameriken, bredh me pampers por perseri qelb dynjane me gazrat qe leshon. Eshte me alzheimer, ngaterron te gjallet me te vedukurit dhe te kunderten.

    1. a
     amerikanino

     Bideja me kembe te thyer hyri ne Zyren Ovale e ashtu do dale qe andej. Eshte presidenti me i dobet amerikan i pas luftes sipas vete sondazheve edhe te sorosianeve, biles.

     1. K
      Kimi pa breke

      E shtyu fantazma prap

      1. U
       Usa

       Hey trumpets, STFU. Ky i humburi Biden ju beri ju kurvicat te qani dhe do ju beje prape. Sa here te votoni Trumpf, aq here do shkerdheheni ne vrime te gojes o pjatalares.

       1. C
        Concerned citizen,lol

        Ja ene nji shfatar tjeter me te drejte. vote...lol

       2. J
        Juli

        Po re po. E dëgjuat beri dhe një pordhëëë

        1. M
         Munika berisha

         Ju fshataret e Saleh non grates dhe Ilirflori spiunit po prisni qe ti bien koqet dashit qe te vini ne pushtet hahaha.

         Lini një Përgjigje