VIDEO/ Po shoqërohej nga policia, gruaja i merr armën efektivit dhe plagos 3 persona

2 Prill 2024, 09:50Bota TEMA
VIDEO/ Po shoqërohej nga policia, gruaja i merr armën efektivit dhe

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Kili, ku gjatë arrestimit të  një gruaja, kjo e fundit ka arritur t’i marrë armën efektivit të policisë, dhe të qëllojë pa ndalim, duke plagosur 3 persona.

Sipas mediave vendase, një polic, një kameraman dhe një person tjetër mbetën të plagosur si pasojë e të shtënave.

Mësohet se kameramani i emisionit “Contigo en la Manana” ka mbetur i plagosur më rëndë, por për fat të mirë ndodhet në gjendje shëndetësore të qëndrueshme.

Lini një Përgjigje