VIDEO që po bëhet virale, Erdogan nuk i beson as truprojës së tij për të pirë ujë

23 Maj 2023, 10:30Bota TEMA

VIDEO që po bëhet virale, Erdogan nuk i beson as truprojës

Një video e presidentit turk Erdogan i cili refuzon të pijë ujë në gotën që i dha truproja e tij është bërë virale kudo, duke nxitur një sërë komentesh.

Presidenti turk kishte shkuar në rajonin e goditur nga tërmeti në Hatay për të inauguruar një spital. Siç shihet në video, truproja i afrohet duke i ofruar një gotë me ujë, por Erdogan refuzon të pijë.

Më pas ka qenë djali i tij, që i ka dhënë gotën me ujë dhe Erdogan e ka pranuar. Disa komentues than se bëhej fjalë për çështje sigurie, ndërsa të tjerë shkruanin se ai mund të kishte frikë se mos i ndodhte diçka e keqe.

 

Lini një Përgjigje